Colours of Magic: Aqua Teeter Full İndir Oyun indir

sihirli renkler: aqua teeter full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Büyü renkleri: Aqua Teeter - Çırak büyücü ve simyacı olarak, farklı simya ustalarından öğrenirsiniz. Size iksirleri karıştırmayı, iksir oluşturmayı ve onları kontrol etmeni ister.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: RunServer

Publisher: RunServer

sürüm tarihi: 25 Nis 2016

tür: casual, bulmaca

Çırak büyücü ve simyacı olarak, farklı simya ustalarından öğrenirsiniz. Size iksirleri karıştırmayı, iksir yaratmayı ve simyacı masasında kontrol etmenizi ister. Doğumlu bir simyacı olduğun herkesi kanıtla!

Temel özellikler:

- 5 senaryoda 60 değişken zorluk seviyesi;

- Gerçekçi sıvı animasyonu ve fizik;

- zorlu bulmacalar;

- Süslü çizilmiş grafikler

s. Bu oyun başlangıçta ivmeölçer olan cihazlar için tasarlandı, ancak PC için, oyunu daha da zor ve eğlenceli hale getiren wasd ve ok kontrolleri eklemeye karar verdik!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Pentium III, 500MHz Bellek: 256 MB RAM Grafik: OpenGL 1.1 512MB VRAM ile yetenekli video DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: .NET Framework 2.0-4.5 +

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Pentium IV Bellek: 512 MB RAM Grafikler: OpenGL 2.0 yetenekli video DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: .NET Framework 2.0-4.5 +
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
148
TELİF HAKKI İHLALİ