Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising Full İndir Oyun indir

Command & AMP; Fethi: Red Alert 3 - Uprising Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Komuta ve amp; Fethedeki: Red Alert 3 - Uprising - Red Alert 3: Ayaklanma, dört yeni mini kampanyaya sahip, oyunculara Sovyetler, Müttefiklerin hikayesine daha derin bir dalış yaparak, müttefiklerin ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: ea los angeles

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 12 Mar, 2009

Tür: Strateji, RTS, Eylem, Sci-Fi

Red Alert 3: Ayaklanma, dört yeni mini kampanyaya sahiptir, oyunculara Sovyetler, Müttefikler, yükselen güneşin İmparatorluğu ve herkesin favori psionik Japon kız öğrenci kökenlerine odaklanan benzersiz bir kampanyaya daha derin bir dalış yapın. Komando, Yuriko Omega. Kırmızı Alarm 3'ün ardından Sovyetler Birliği hala kırma yenilgisinden hala reeling. Yükselen güneşin imparatorluğu, umutsuzca hem şeref hem de kimliği yeniden kazanmaya çalışıyor ve görünüşte muzaffer müttefikleri kendilerini yolsuzlukların ortasında buluyor ve aldatmacaları kendi saflarında buluyorlar.

Yenilen Sovyetler, mesleğe ve Futuretech'in varlığına nasıl tepki verecek? Müttefikler tarafından Sovyetlerin vatanında yeni teknolojiler geliştirmek için müttefikler tarafından sözleşmeli mi? Yükselen güneşin aşağılanmış imparatorluğu nasıl ortaya çıkacak ve savaş sonrası bir kara kapağında topraklarını istila eden eski Sovyet komutanlarına karşı kendini nasıl savunacak? Müttefik meslek güçleri, eski İmparatorluk Komutanlarının ayaklanmasını nasıl kazandıracak? Ve Gizemli Japon Komando Yuriko Omega Kimdir?

Anahtar fetürleri: Dört yeni mini kampanya - Klasik Hızlı, Öfkeli ve Eğlenceli C & Amp; C eylemine sahip dört tamamen yeni mini kampanyalarla savaşın. Yeni hikayeler ve görevler, her üç hizacağı da kapsayacak, ayrıca Empire's Komando Yuriko Omega'da yer alan tamamen yeni bir Dungeon Paletli kampanyası yaşayacak. Dubious Tech Company Futuretech'in gizli araştırma tesislerinde ne ürettiğini, Sovyetler ve İmparatorluğu'nun düşük durumlarıyla nasıl anlaşılacağı ve Yuriko Omega'nın esirden ölümcül suikastçıya olan ilişkilerini nasıl yaptığını öğrenin. En iyisine meydan oku! - Devasa paraşütleği savaşları, düşen uydular ya da tüm Yurikos ordusunun nasıl savaşacaksınız? Her mücadelede par zamanı yenebilir misin? Yeni Komutanın Mücadelesi Modu, farklı bölgelerden ve hiziplerden 9 komutanlara karşı 50 yorucu zorlukların eyleminde sizi uyarır. Dokuma Gauntlet'in yoluyla yapacak kadar yetenekli oyuncular, yeni birimlerin kilidini açacak ve RTS becerilerinin gerçek bir testinde daha sert rakipleri bulacaklar.

Desteklenen OS: Microsoft Windows® XP SP2, Windows Vista (32-bit) İşlemci: Intel Core Duo Makinesi; XP: Intel Pentium 4 2.2 GHz veya daha iyi, AMD ATHLON XP 2100+ veya daha iyi; Vista: Intel Pentium 4 2.6 GHz veya daha iyi, AMD Athlon XP 2800+ veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX® 9.0C uyumlu video kartı, Nvidia GeForce 6800 veya daha iyi, ATI Radeon X800 veya daha iyi Sabit Disk: 10 GB serbest alan kiralamada Ses: DirectX® 9.0C uyumlu ses kartı (Yamaha XWave-512 desteklenmiyor) İnternet Bağlantısı, Çevrimiçi Kimlik Doğrulama ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesinin Kabul Edilmesi Gerekir. Çevrimiçi özelliklere erişmek için çevrimiçi olarak kayıt yaptırmanız gerekir. Oyun başına yalnızca bir kayıt mevcuttur. EA Çevrimiçi terimleri ve amp; Koşullar ve özellik güncellemeleri www.ea.com adresinde bulunabilir. EA çevrimiçi olarak kaydolmak için 13+ olmalısınız. EA, www.ea.com adresinde yayınlanan 30 gün sonra online özellikler emekli olabilir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
225
TELİF HAKKI İHLALİ