Conduct DELUXE! Full İndir (v1.0.7) Oyun indir

Deluxe davranın! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deluxe davranın! İç iletkeninize meydan okuyacak bir patlayıcı demiryolu eyleminin bağımlılık yapıcı bir oyundur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: NorthPlay

Publisher: NorthPlay

sürüm tarihi: 5 Aralık, 2017

tür: eylem, strateji, yönetim

Deluxe davranın! İç iletkeninize meydan okuyacak bir patlayıcı demiryolu eyleminin bağımlılık yapıcı bir oyundur. Çarpıcı bir dünyada, inanılmaz derecede basit kontrollerle, yolcuları trenlere emir, izleri değiştirerek ve giderek daha zorlu eylem bulmacalarında çarpışmalardan kaçınarak yolcuları güvenli bir şekilde hedeflerine getirmek için zamana karşı yarış yaparsınız.

Zorlu seviyelerde ilerledikçe, demiryolu ağınız bu gizemli ve güzel düşük Poli dünyasının en uzak bölgelerine genişler. Her bölge kendi tarzı, müzik ve farklı zorluklarla. Hepsi gemiye!

Büyüyen tren filosunuzu buz, çöl, tropik adalar, büyük şehir metros ve belki de ay aracılığıyla yönetirken ciddi bir zorluk için hazır olun. Yetişkin erkeklerin YouTube'da ağladığını bilinen bulmacaları da çözmek için hem el becerisine ihtiyacınız olacak.

Seviye editörü ile kendi demiryolu bulmacalarınızı oluşturun ve arkadaşlarınızın ya da topluluğunuzun oynaması için yorucu commuter zorlukları yapın. Kampanyadan ilerledikçe editörün daha fazla parçasının kilidini aç.

Anahtar fetürleri: Güzel düşük poli 3D dünyalarda tren yapmak Basit ve sezgisel bir oyun, trenler ve kontrol anahtarlarını başlatmak / durdurmak için tıklamanız yeterlidir. Yolcu taşımacılığı, paraları kazanın ve yeni temalı bölgelerin kilidini açın Kendi dünyalarını seviye editörü ile inşa et! Tren koleksiyonunuzu genişletmek için Fransız TGV ve Japon Shinkansen gibi gerçek dünyada bulunan trenlerin kilidini açın. Sizi sınıra getirecek akıllı seviyelerde ciddi şekilde zorlu bulmacalar HQ şirketindeki bölgeleri tamamlamak için ödüller kazanın ve harmanlayın Besteci Simon Kölle tarafından Fantastik Soundtrack

Minimum: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Çift çekirdekli işlemci (2012 eşdeğeri) Bellek: 2 GB RAM Grafik: Intel HD4000 (veya eşdeğeri) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ek notlar: 720p ekran

Önerilen: OS: Windows 8.1 64-bit İşlemci: Birinci Nesil Intel Core I5 ​​İşlemci (veya eşdeğeri) Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 460 (veya eşdeğeri) DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: 1080p ekran
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
133
TELİF HAKKI İHLALİ