Confrontation Full İndir Oyun indir

Confrontation free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yüzleşme - Korkunç Akrep Yaratıkları, Korkunç Wolfen Paketleri veya Brutal Bran-ô-Kor Orks'ın toprakları aracılığıyla bir Griffin Elite Takımını Kurşun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cyanide Studio

Yayıncı: Focus Home Interactive

sürüm tarihi: 4 Nis, 2012

tür: rpg, strateji, eylem

Ragn'Narok'ta hayatta kalacak mısın?

Heyecan verici eylem rol oynama oyunu, çatışma, korkunç akrep yaratıkları, korkunç Wolfen paketleri veya acımasız bran-ô-kor orklarının toprakları aracılığıyla görevlerde bir Griffin Elite Takımı'na yol açmanıza izin verir.

, tehlikeli bir solo kampanyası ve sayısız ikincil misyon ile birlikte, sizin tarafınızdan savaşacak seçkin savaşçıları işe alın ve görev hedeflerinizi tamamlamak için en iyi kadroyu oluşturun! Savaşçılarınızın her birinin kendine özgü özellikleri vardır. Tecrübe kazanın, savaşlardan sonra seviyelendirin ve takımınızın silahlarını, zırhını ve büyüsünü iyileştirin. Düşmanınızı tanıyın, eylemlerini tahmin edin ve zayıf yönlerinden yararlanın!

Birimlerinizin ve büyülerinin iyi yönetimi başarınız için çok önemli olacaktır. Ünlü yönetim kurulu oyununun bir video oyunu uyarlaması, çatışma yoğun ve stratejik savaşı sergileyen taktiksel bir rol yapma oyunudur.

Çok oyunculu modda, dört fraksiyondan birinin komutunu alın ve kanlı çevrimiçi savaşlarda dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun. Dünya çapında sıralamaya tırman ve Aarklash'ın ustası ol!

OS: Windows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 İşlemci: AMD / Intel Çift Çekirdekli 2.0 GHz Bellek: 2048 MB Grafikler: 256 MB% 100 DirectX 9 ve Shaders 3.0 uyumlu. ATI RADEON HD 2600 XT / NVIDIA GEFORCE 7900 GTX veya daha yüksek. DirectX®: 9 Sabit Disk: 4 GB Ses: DirectX 9 uyumlu Diğer: Çevrimiçi oyun ve oyun aktivasyonu için gerekli internet bağlantısı
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
188
TELİF HAKKI İHLALİ