Cook, Serve, Delicious! Full İndir (v3.0.65b) Oyun indir

Cook, servis, lezzetli! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aşçı, servis, lezzetli! - Varlığında birkaç hardcore restaurant simslerinden biri, aşçı, hizmet, lezzetli! öğrenmek için aldatıcı bir şekilde kolay bir oyundur, ancak inanılmaz derecede zorlanıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Vertigo Gaming Inc.

Publisher: Vertigo Gaming Inc.

sürüm tarihi: 8 Eki, 2013

tür: simülasyon, yönetim, gündelik, eylem, strateji

Yeni güncelleme! Cook, servis, lezzetli: Savaş Mutfak Sürümü, tüm yeni yerel çok oyunculu modları ve haftalık zorlukları sağlayan yepyeni ücretsiz bir genişlemedir! 25 Indie Guest Cameos'a tonlarca yeni özellik ve gelişmelere, CSD: Savaş Mutfağı en sertleşmiş aşçıya bile meydan okuyacak. Yeni özelliklerin bazıları şunlardır:

Etiket Takımı Yerel Multiplayer- Bazı denetleyicileri yakalayın ve Savaş mutfağında Şef istasyonunu saran dönerlerken yerel olarak dört oyuncuya kadar oynayın. Yemek yapacak on beş saniyeniz var ve bir sonraki aşçıya ne yapacağını açıklamak için beş saniye var! İyi şanslar!

Mücadele zorluklarını vurgulayın - kendi başınıza on iki yepyeni zorluklara ya da ayarlanabilir zorluk ayarlarıyla dört oyuncu etiketi ekibine alın. UYARI: Bu zorluklar son derece zor olabilir!

dayanıklılık modu - bir oyuncu veya en fazla dört etiket takımı oynatıcı için, dayanıklılık modu mümkün olduğunca çok fazla yiyecek yapmanızı sağlar, hepsi şef Risotto'nun çağrılarını cevaplamak ve menü öğelerini açmak ve yemek yaparken onları yükseltmek zorunda kalırken . en son kaça olur? Ayrıca, yeni ESPORTS Dayanıklılık Mücadelesi, aşırı derecede zorluk olan bir olay var!

Anahtar fetürleri: Yeni buhar özellikleri, tüm gıdalar ve etkinlikler için anahtar bağlanma desteği, her gün, elli yeni spam e-posta ve seçeneklerin yanı sıra Kurulun karşısında UI'nin iyileştirmelerinin yanı sıra randomize zorluklar ve tam buhar başarıları, buharla ilgili iyileştirmeler alacağınız tohumlar adı verilen yeni bir oyun seçeneği bulunur. Bulut, özel buhar zorlukları ve ticaret kartları desteği ile buhar levhaları. Yükseltme paketi, "Ekstra Crispy Edition", ıstakoz, muz foster, enchiladas, suşi ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuna on yeni yiyecek getiren "ekstra Çıtır Sürümü" içerir! Buhar Kontrol Cihazı, Dualshock 4, Xbox 360, Wii U Pro Kontrol Cihazı, Dualshock 3 ve Xbox One Gamepad düğme haritalaması uyumlu denetleyiciler için tam olarak desteklenir. Rumble da desteklenir (yalnızca Windows için). (Not: Birinci ve üçüncü taraf sürücüleri hala tam uyumluluk için gereklidir. Tam olarak ayrıntılı bir liste için, buhar ipliğini kontrol ettiğinizden emin olun:

Minimum: OS: Windows Vista, 7/8/10 Bellek: 2 GB RAM Grafik: 128MB grafik kartı veya daha büyük Depolama: 150 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
269
TELİF HAKKI İHLALİ