Copy Kitty Full İndir Oyun indir

KİTTY BEDAVA indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kopyalama Kitty - Boki, herhangi bir düşmanın özel yeteneklerini kopyalayabilir ve daha sonra 3 tanesine kadar benzersiz bir süper silahla birleştirebilir! Siber robotların orduları aracılığıyla, siber robotlarda, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nükleer çilek

Publisher: degica

sürüm tarihi: 19 Nis, 2018

tür: eylem, SCI-Fi

Cyberspace'deki Patlama Robotları!

Boki bir kahraman olmak istiyor, ama henüz orada değil. Savant Amcası, sanal bir gerçeklik savaş programı oluşturdu, bu yüzden BOKI pratik yapabilir ve her zaman olmak istediği süper kahraman ol!

Serin silahlar!

Boki, güçleri düşmanlardan kopyalayabilir ve ardından bir seferde 3'e kadar birleştirebilir. 175 kombinasyonun her biri, mümkün olduğunca havalı olmak için el yapımıdır!

Soğuk ortamlar!

Bir siber-kaledenden alevlerdeki bir ormanın içinden bir siber-kalenin içindeki 13 dünyaya seyahat edin. Seviyeler, düşmanları ve çevreyi büyük ölçüde etkileyebilecek 2 zorluk ayarıyla kısa ve tekrar edilebilir.

Diğer şeyler!

Anahtar fetürleri: 37 ortamla sonsuz mod ve randomize saldırılarla patronlar Tamamen farklı yetenekler ve 100 yeni silahla Savant olarak oynayın Bir seviye editörü, kendi özel görevlerinizi oluşturmak ve paylaşmak için Onları parçalamak için tekmeleyebileceğiniz kare karpuzlar

Minimum: OS: Windows XP veya daha iyi İşlemci: Çift çekirdekli 1.6 GHz veya daha iyisi Bellek: 512 MB RAM Grafik: Entegre Grafikler / 256 MB Video Bellek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectSound uyumlu Ek notlar: Oyun denetleyicisi önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
217
TELİF HAKKI İHLALİ