Corrupt The Priest Full İndir Oyun indir

PRIVE BEDAVA indirme PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Priest'i bozdu - Sen, çekişme tanrısının birçok görevlisinden birisin ve görevin, kötülüğün ve uyumsuzluktan kurtulmak için yerel denetçilerin aklına sahip olmak ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dreambakers

Publisher: Dreambakers

sürüm tarihi: 14 Aralık, 2018

tür: strateji, bulmaca, macera

Günümüzde yavaş yavaş düşen bir zamanlar zengin ticaret kasabası olan Rivercastle'a hoş geldiniz. İmparatorluk valisi görevlerini umursamıyor ve yaptığı her şeyi av ve sarhoş edici. Tiyatro çatlağının sıva duvarları ve yerel Doğal Felsefe Akademisi Direktörü (küçük bir kuruluş, henüz çok gurur duyuyor), zamanını sınıfların sessizliğinde değil, bazı gölgeli karakterlerin şirketinde bazı gölgeli karakterlerin şirketinde Bir amatör okültist toplumun türü ... tüm engin Pantheon kasabalarının tümü tembel tefekkür ve hedonizm tanrısına saygı duyuyorum. Aslında, şehir tapınağının başı da bu tanrının arşivleridir.

, ancak bu kadar istikrarlı bir hayatı yaşayanlar bazen insan zihinlerinden ve gözlerden gizlenen bir uğursuz tehlikeyi fark edemez. Uzun zamandır yakında gizlenen kötülük, artık herhangi bir anda grev yapmaya hazırdır.

Anahtar fetürleri: Nihai hedefinize ulaşmak için farklı yollar; Oynanışı doğrudan etkileyen çeşitli karakter etkileşimleri; Bir dil-yanak fantezi dünyası, detaylar ve lore diyaloglar aracılığıyla karakterlerle ortaya çıkar.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift Çekirdekli + Bellek: 1 GB RAM Grafik: 512MB + DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 900 MB Mevcut Alan Ses kartı: stereo çıkış yeteneğine sahip herhangi bir ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
255
TELİF HAKKI İHLALİ