Country Girl Keiko Full İndir Oyun indir

ülke kız keiko full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ülke Kız Keiko - Küçük bir ülke köyünde yaşayan sosyal olarak garip bir kadın Keiko olarak oynayın. Şehri keşfedin ve onun sosyal kaygısının üstesinden gelmesine yardım edin, bu yüzden ona gelişebilir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ota Guchi Field

Publisher: Kagura Games

sürüm tarihi: 16 Jan, 2020

tür: rpg, anime

Keiko, Cocco adında küçük bir kırsal köyde yaşıyor. Burada yerel tarım üniversitesine katılır.

Bu üniversite çok katıdır ve bir profesör tarafından bazı sıkıntılı öğrencilerin sınıfları atlamayı bırakmalarını sağlayacak şekilde sorulur.

Ancak, Keiko sosyal olarak garip ve başkalarıyla nasıl etkileşime gireceğini öğrenmesi gerekiyor.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Hayat rpg dilimi Japon ülke köyünü keşfedin Keiko'nun daha kendine güvenen olmasına yardım et

Minimum: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.

Önerilen: OS: Windows® 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: 2+ GHz işlemci Bellek: 4 GB RAM Grafik: OpenGL ES 2.0 Donanım Sürücüsü Desteği WebGL ivmesi için gerekli. (AMD CATALYST 10.9, NVIDIA 358.50) DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 × 768 veya daha iyi ekran. LAG, menüleri veya haritaları yüklemekten oluşabilir. Oyunu çalıştırmadan önce diğer programları kapatın.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
172
TELİF HAKKI İHLALİ