Cradle of Rome 2 Full İndir Oyun indir

roma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Roma'nın beşiği - Antik Roma İmparatorluğu'nun kalbini inşa et ve onun imparatoru ol! Bu efsanevi şehir, hiç var olan en güzel ve güçlü başkentlerden biriydi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: AWEM Studio

Publisher: iwin

sürüm tarihi: 27 Şub, 2007

tür: casual

Antik Roma İmparatorluğu'nun kalbini oluşturun ve onun imparatoru olun! Bu efsanevi şehir, eski dünyada hiç var olan en güzel ve güçlü başkentlerden biriydi! Roma mimarisinin başyapıtlarını yeniden dir. Coliseum, cesur gladyatörleriniz için iyi bir eğitim okulu yapacak. Ve Pantheon - Roma tanrılarının tapınağı - size şans getirecek! Saesar'ın muhteşem toprakları, bu ilgi çekici bulmaca oyunundan önce kapılarını açar, Roma'nın beşiği!

Anahtar fetürleri: Yapmak için 20'den fazla antik Roma mimarisinin başyapıtları! 5 Tarihi Epoch; Küçük bir köyden başlayın ve Roma İmparatorluğu'nun altın çağına ilerleyin! Efsanevi Mount Olimpos ile sonuçlanan 100'den fazla seviye! ROME'nin İmparatoru Olmanızı Sağlayan Zorlu Sıralama Sistemi! Yıldırım, kalkan, yıldız, mikser, bomba ve diğerleri dahil 8 orijinal bonus. Eşsiz ve gerçekten bağımlılık yapıcı bir oyun.

OS: Windows 98 / Me / 2000 / XP İşlemci: 1000 MHz CPU Bellek: 256 MB RAM Grafikler: 32 MB ekran kartı DirectX®: 8
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
305
TELİF HAKKI İHLALİ