Crash Landing Full İndir Oyun indir

Crash iniş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crash Landing, yabancı cins veya showergrounds gibi oyunların izlerini takip eden basit bir Sci-Fi Toprağın oyunudur. Hikayeye biraz daha odaklanın. Çoklu ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lorek'in pençeleri

Publisher: strateji ilk önce

Çıkış Tarihi: 4 Şub, 2016

tür: casual

Sen sadece kurtulansın. Geminiz çöktü. Nerede bilmiyorsun, nedenini bilmiyorsun. Madencilik Starship ISS Ravada'nın bir güvenlik görevlisi olarak, geminize ne olduğunu bulmak sizin işiniz. Daha önce hiç görülmeyen yabancı yaratıklar tarafından mevcut olmayan ve saldırıya uğrayan bir gezegende mahsur kaldı, kimsenin görmemesi gerektiği sırrı buluyorsun. Fakat daha derine bilinmeyen bir medeniyetin ve son hatıralarının kalıntılarını keşfettikçe, çarpışmanızın kaza olmadığını ve hiç düşündüğünüzden daha fazla tehlikede olduğunun farkındasın.

Crash Landing, Alien Cins veya Shadowgrounds gibi oyunların izini takip eden bir bilim kurgu dünyasında set basit bir yukarıdan aşağıya shooter oyunudur. Birden fazla düşman, farklı silahlar, değişen ortamlar, hikayeye biraz daha odaklanın, hepsi oyunu eğlenceli ve ilginç tutmak için tasarlanmıştır.

Düşmanların orduları aracılığıyla yolunuzla savaşın, keşfedin, silahlar yaratın ve bu küçük toplu atıcı oyunda hikayeyi takip edin.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: AMD ATHLON X2 6500 veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafik: Nvidia GeForce GT 720 veya eşdeğeri Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
221
TELİF HAKKI İHLALİ