Crawlco Block Knockers Full İndir Oyun indir

Crawlco blok tokmağı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Crawlco Block Knockers - 90'lı Japonya'da Sleazy, Smokey Arcade'in Vibe'sinin tadını çıkarın! Daha açık olan görüntüler de dahil olmak üzere görüntüleri ortaya çıkarmak için blokları vurun, çekin ve eşleştirin!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: cosmikankei

Publisher: Shady Corner Games

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2019

tür: eylem, çıplaklık, gündelik, strateji, bulmaca

Bir kutu açılış devrimi!

Crawlco blok tokmağı, heyecan verici bir bulmaca / eylem hibritdir. Bloklar oyun alanına girin ve bunları işaretli bölgelere çekersiniz veya tekmeleyin. Konumlarını kilitlemek ve onları sevkıyat için hazırlamak için renklerle eşleştirin. İyi Haberler: Bu seksi bir görüntünün bir kısmını ortaya çıkarır! Kötü Haberler: Çalışma alanınız biraz daha sıkı geçti! Düşmanlardan kaçının veya bloklar arasında onları parçalayın. Skorunuzu artırmayı ve kendinize girmemeye dikkat edin. Blok sapan mettininizi test etmek için bile ayrıntılı patron savaşları var!

Oynatınızı özelleştirin!

Blok vurgunların oynaması bir heyecan olduğunu söylüyoruz. Yaparız! Fakat eğer dikkat dağıtıcı olmadan bulmacaları çözmek istiyorsanız, düşmanları kapatabilirsiniz ve eğer yeterince bulmacayı tamamen çözerseniz, patron savaşlarını tamamen atlayabilirsiniz. (Ama lütfen patronlarla mücadele ettik! "EM !!

Keyfini çıkarın!

Eski arcade oyunlarını seviyoruz ve bu Pervy eski arcade oyunlarını içerir! Bu retro estetiğe uymak için çok çalıştık ve hatta zevkinizi en üst düzeye çıkarmak için OSC'den mükemmel bir gelecekteki funk melodileri yaptık. Bir mola verin ve bugün Crawlco blok tokmağıyla çalın!

Minimum: OS: Windows 7+ İşlemci: 1.2ghz Bellek: 4 MB RAM Grafik: 512 MB Video Bellek DirectX: Sürüm 10 Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
223
TELİF HAKKI İHLALİ