Daemon_9 Full İndir Oyun indir

daemon_9 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Daemon_9 - Bu bir film değil ... Bu bir oyun değil ... Her ikisi de. Seni hikayenin kalbine sokan yeni bir tür etkileşimli bir gerilim filmi ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Curio yapımları

Publisher: Curio Productions

sürüm tarihi: 31 Eki, 2018

tür: korku

Morgan Shane kayboldu, uyandıran bir Mayhem'in kanlı bir iz bıraktı. Ama o bir canavar mı yoksa, otoritelerin hayal etmesinden çok daha güçlü bir şeyin kurbanı mı? Ve hepsinin en büyük sorusu: Morgan'ı hedef alan aynı karanlık kuvvetten önce gizemi çözebilir misiniz?

daemon_9 bir film değil ... Bu bir oyun değil ... Her ikisi de. Seni hikayenin kalbine sokan bir kaçış odası içindeki bir korku filmi gibi. Tam hareketli video, grafik görüntüleri ve zorlu beyin tanıtımları, doğaüstü bir terör ve gizemin derinlemesine katmanlı bir hikayesini döndürmek için iç içe geçmiştir.

Gameplay:

Öncelikle Daemon_9'u ilk başlattığınızda, onu bulmak ve kurtarmak için bir misyon olan Morgan'ın anonim bir arkadaşından gelen bir mesajla karşılanırsınız - ve ona olanların gerçeğini ortaya çıkarır. Yardım için çaresizce, yardımını istiyor. Tek aracın, sabit sürücüsünün bir yedeklemesidir. Ve yolculuğunuzun başladığı yer - gerçeği arayışında ortaya çıkardığı malzemeden ayrılıyor. Fakat gerçek zorluk, mağdurdan mağduru, arkadaşlarını talep eden aynı karanlık güçlere ve kendinizi savunmasız bırakmış olabilirsiniz.

Trail, sonunda sizi web üzerinden ve farklı bir web'e ve uluslararası komplo ve doğaüstü kuvvetlerle dokunmuş bir tür web'e götürür. Gizemi çözmek, Morgan'ı kurtarmak ve kendinizi kurtarmak için Wits, Sabır ve Sinire ihtiyacınız olacak.

Minimum: OS: 7+ İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz veya daha yüksek / AMD 3GHz veya daha yüksek Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA 8600 / Radeon Eşdeğeri (2009 ERA) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 320 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 7+ İşlemci: Intel Core2 Duo 2.4GHz veya daha yüksek / AMD 3GHz veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 8600 / Radeon Eşdeğeri (2009 ERA) Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 320 MB Mevcut alan Ek notlar: monitör boyutu 1920 x 1080 veya daha büyük
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ