Dark Fall: Ghost Vigil Full İndir (v1.5) Oyun indir

Koyu Güz: Hayalet Vigil full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Koyu Güz: Hayalet Vigil - Harwood House'daki bütün gece hayalet vigilline katılın. 'OPG' paranormal ekibinin bir parçası olarak, perili binaları keşfedin ve hayaletlerin manzaralarını araştırın, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Darkling Room

Publisher: darkling room

sürüm tarihi: 10 jan, 2020

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Harwood House'daki bütün gece hayaletine katılın. 'OPG' paranormal soruşturma ekibinin bir parçası olarak, perili binaları keşfedin ve Wolfenden bölgesinin etrafında bildirilen hayaletlerin manzaralarını araştırın. Hayalet avcılık araçlarını tutun ve bu terk edilmiş binayı çevreleyen gizemi çözün.

Ghost Vigil'e Hoşgeldiniz

Amaç, paranormal deneyler yoluyla 'hayaletlerin' varlığını kanıtlamaktır. Mekan, Harwood House, rahatsız edici bir geçmişe sahip, sizin tarafınızdan deneyimli olmayı bekliyor. Oxford Paranormal Grubu Oxford Paranormal Grubu, tek bir bilinmeyen varlık tarafından değil, binanın perili olduğuna inanıyoruz. O.P.G, binada birkaç uzak canlı kamera ve deney yerleştirmiştir.

Harwood House şimdi 4 yıldır olduğu için boş, ama karanlıktaki gözler olabilirsiniz ... izlemek ... bekliyor. Ne olduğunu keşfedin.

Ev, 1747 yılında, Lord Harwood, karısı ve genç oğlu Edgar'a ev sahipliği yapan bir ülke olarak inşa edildi. Harwood Estate mütevazı, birkaç koyu ormanlık tepeye uzanıyordu, Oxfordshire kırsalında derin. Lord Harwood'un oğlunu kızıl ateşine kaybettiği 1749'da bir trajedi meydana geldi.

Anahtar fetürleri: Karanlıktan sonra eski terk edilmiş Harwood evini keşfedin. Doğumüstü aktiviteyi, 'görmeyi', geçmişe 'gör ve ölüleri duymak için Ghost Avcılık Gadget'larını kullanın. Geçmişe zaman fişlerinde geri dönüşleri yaşayın. Bir dizi araştırma yöntemi kullanarak paranormal araştırmalar yapmak. Fenomen'i belirlemek için Dictaphone EVP kayıtları, gece görüş kamerası, EMF dedektörleri ve bir termal kamera kullanın. Bir Ouijaboard ile hayaletlerle iletişim kurun. Tetikleyici nesneyi ayarlayın ve etkinlik için izleyin. Hayalet kutusuyla duyulan hayalet ipucuları izleyin. Gece görüşü veya termal kameralarla paranormal fenominayı ortaya çıkarın. Gizli yerleri ortaya çıkarmak ve uzun kayıp sırları öğrenmek için Dedektif Becerileri kullanın. Bulmacaları ve enigmaları çözerek zihnine meydan okuyun. Aktörlerin tam teşhisi; Perili konumu ürkütücü hayata getirmek için ses!

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: 3.0 GHz Intel Core I3 veya Eşdeğeri Bellek: 8 MB RAM Grafik: 1 GB NVIDIA GEFORCE GT460 veya eşdeğeri Depolama: 6 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses Ek notlar: geniş ekran monitörü gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
180
TELİF HAKKI İHLALİ