Dark Rising Full İndir Oyun indir

Koyu Yükselen Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Koyu Yükselen - Kalınınızı yükseltin, kule inşa edin, köyünüzü genişletin ve savaşacak sadık rehinleri eğitin ve komutunuzda ölün. Koyu yükselen bir kule savunma oyunudur ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: temizle ışık oyunları

Publisher: Clear Light Games

sürüm tarihi: 20 Eki, 2017

tür: strateji, kule savunma

Kalınınızı yükseltin, kuleleri inşa edin, köyünüzü genişletin ve savaşacak sadık rehinleri eğitin ve komutunuzda ölün. Koyu yükselen, popüler türe daha derinlemesine bir yaklaşım arayan herkes için bir kule savunma oyunudur. Denenmiş ve Gerçek Kule Savunma Formatı'nın görüşünü kaybetmeden gerçek zamanlı strateji özelliklerinde karıştırmaya çalışır.

Kalınınıza saldıran dalgalar ve zombilerin, hayaletler ve ölümcül örümceklerin dalgalarını ve dalgalarını bekleyin. Ancak, kendinizin nasıl savunulacağı sizin seçiminiz. Çıkarma ve kuleleri inşa edebilirsiniz. Sağlam savunmalar hile yapabilir. Ya da belki de savaşmak ve senin neden için ölmeye istekli bir maceracılar ordusu yetiştirmeyi tercih edersin. Seçim size kalmış.

Anahtar fetürleri: Askerleri silah ve zırhla donatın. Basit Kaynak Yönetimi: Daha fazla asker yetiştirmek için nüfus, yiyecek ve su dengesi. Kalınınızı macera modunda özelleştirin. Undead zombies, ürkütücü hayaletler, lav golems, dev örümcekler ve daha fazlası. 10 macera artan zorluk seviyesi. Sonsuz hayatta kalma modu. Buhar başarıları ve lider panoları Buhar Ticaret Kartları (serbest bırakıldıktan sonra geliyor)

Minimum: OS: Windows 7 (32 bit veya 64 bit) İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo CPU @ 2.33 GHz veya Eşdeğeri Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: GeForce GT 220 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 1256 MB Mevcut alan Ses kartı:% 100 DirectX 9.0C uyumlu kart Ek notlar: Buharlı aktivasyon ve başarılar için İnternet gereklidir.

Önerilen: OS: Windows 10 (64 bit) İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) i7-4770 CPU @ 3.40 GHz veya eşdeğeri Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: AMD Radeon R9200 Serisi veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1512 MB Mevcut alan Ses kartı:% 100 DirectX 9.0C uyumlu kart Ek notlar: Buharlı aktivasyon ve başarılar için İnternet gereklidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
209
TELİF HAKKI İHLALİ