Dark Romance: The Ethereal Gardens Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Koyu Romantizm: Ethereal Gardens Collectors Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kara Romantizm: Ethereal Gardens Collector's Edition - Babanızın intikamını yenmek için kötü bir peri kraliçesini yenebilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Domini Games

Publisher: Big Fish Games

sürüm tarihi: 6 Eyl, 2019

tür: gündelik, macera, gizli nesne

Domini Games, karanlık romantizm serisinde size yeni bir büyü bağlayıcı macera getiriyor!

Baban kötü peri kraliçesi tarafından öldürüldü! Onu canlandırmak için kanatlarına ihtiyacın olduğunu bulduğunuzda intikamdan daha fazlasını istiyorsunuz. Büyülü yaratıklar ile her turda sizi durdurmaya çalışırken, kutsal krallığa girmek kolay bir iş olmayacak. Sevdiklerinizi kurtarmak ve krallığınızı korumak için belirlediğiniz gibi göründüğü gibi hiçbir şey. Kötülüğü aleminizi devralmasını engelleyebilir misiniz, yoksa seni yok etmek için ayarlanan koyu sihrine avlanacak mısın? Bu canlandırıcı Hidden-Nesne Bulmaca Macerası'nda bulun!

Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir koleksiyoncunun sürümü sürümüdür. Koleksiyonerin baskısı şunları içerir:

Bu gizli bir nesne bulmaca macera oyunudur, belirli bir hikaye odaklı, NOKTA & AMP; Maceraları tıklayın. Oyun boyunca, oyuncular belirli bir sahnede gizlenmiş nesnelerin bir listesini bulmak ve zaman zaman çeşitli mini oyunları / bulmacaları tamamlamak için görevlendirilir.

Anahtar fetürleri: Kraliçe Henrietta'nın kötü kız kardeşi, sihrini ona karşı çevirmiyorsanız, krallıkları ve eterik bahçeleri sonsuz kere dondurmak için yemin etti! Oyna - ve yeniden oyna! - Daha zorlu bulmacalar ve mini oyunlar - daha fazla başarıyı kazanacak, boncuklarınızı ve Boudoir'inizi tamamlayın ve kendi Ethereal Bahçenizi monte edin! Orijinal film müziği, videolar, benzersiz orijinal sanat ve diğer tahsil içeriğini indirin! Yararlı strateji rehberini kullanırken yanınızda bir gezgin olacaksınız!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 1024 MB RAM DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
207
TELİF HAKKI İHLALİ