Dark Space Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Dark Space free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karanlık Alan - Evrenin en karanlık yerlerine girişim, bulmacaları çözmek, çeşitli zorlukları ve düşmanları aşmak ve karanlık alanın gizemini ortaya çıkarmak!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Miroslav Prokop

Publisher: Miroslav Prokop

sürüm tarihi: 8 may, 2020

tür: macera, bulmaca, bilim-fi, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Bilinmeyen bir uzay istasyonuna çarptıktan sonra, kendinizi karanlıkta sarhoş buldunuz. Bütün hikaye şifrelidir ve yalnızlık hissini ve pes etmemenin önemini keşfetmesi beklenir. Kendinizi, istasyonu ve diğer yerleri çevreleyen gizemi, bulmacaları çözerek, benzersiz zorlukların üstesinden gelmek ve karanlık uzayda düşmanları yenmek, sadece bir geliştirici tarafından oluşturulan bir Indie Adventure Yan kaydırma.

Anahtar fetürleri: Her biri yeni ortamlar ve mekanik sağlayan dört bölüm boyunca yolunuzu yapın. Kriptik bir hikayenin gizemini ortaya çıkarın. Jetpack'inizin artması yeteneğinizi geliştirin ve çevreyi geçmek için kullanın.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core i5 4460 | AMD FX-8350 Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 850M | AMD Radeon HD 6990m DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core I5 ​​6400 | AMD A8 6410 Bellek: 8 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1060 | AMD RADEON RX 580 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 9 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

megaup

megaup

meganz

mega

google

google

alternatif

tusfile

alternatif

rapidgator

uptobox

uptobox

alternatif

uploaded
258
TELİF HAKKI İHLALİ