Dark Tales: Edgar Allan Poe’s The Bells Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Karanlık Masallar: Edgar Allan Poe's Bells Collector's Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karanlık Masallar: Edgar Allan Poe'nun Çan Toplayıcısının Sürümü - Bir Yazar kayboldu ve birisi en son romanın korkunç olaylarını etkiliyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: amax interactive

Publisher: Big Fish Games

sürüm tarihi: 15 May, 2020

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Amax Interactive, karanlık masalları sunar: Edgar Allen Poe, Koyu Masallar Serisinde bir sonraki heyecan verici giriş!

Albert McClain, romanlarındaki geleceği tahmin etmek için garip bir yeteneğe sahip bir yazardır. Şimdi, son kitabı için yayın etkinliği sırasında ortadan kalktı ve önümüzdeki şehir genelinde bir kutlama ile, sayfalarında tasvir edilen ateşli yıkım boş bir tehditten uzak! Monsieur Dupin, McClain'in ortadan kaybolduğu sırrı çözebilir ve şehri yaklaşan trajedilerden kurtarabilir mi? Edgar Allen Poe'nin şiiri, "Bells" tabanlı bu Grim Hidden-Nesne Bulmaca Macera oyununda bulun.

Bu, standart sürümde bulamayacağınız özel ekstralarla dolu özel bir koleksiyoncunun sürümü sürümüdür. Koleksiyonerin baskısı şunları içerir:

Bu gizli bir nesne bulmaca macera oyunudur, belirli bir hikaye odaklı, NOKTA & AMP; Maceraları tıklayın. Oyun boyunca, oyuncular belirli bir sahnede gizlenmiş nesnelerin bir listesini bulmak ve zaman zaman çeşitli mini oyunları / bulmacaları tamamlamak için görevlendirilir.

Anahtar fetürleri: Bonus oyununda çok geç olmadan tehlikeli bir deneyi durdurun! En sevdiğiniz hops ve mini oyunları tekrar oynayın! Koleksiyon bulun ve başarılar kazan! Özel duvar kağıtları, konsept sanat, müzik ve daha fazlası keyfini çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: 1.4 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 922 DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
261
TELİF HAKKI İHLALİ