Dark Void Full İndir Oyun indir

Dark Void ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dark Void ™, adrenalin yakıtlı bir hava ve toprak vuruşlu savaşın bir karışımını birleştiren bir Sci-Fi aksiyon-macera oyunudur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: AirTight Games

Publisher: capcom

sürüm tarihi: 19 Oca 2010

tür: eylem, macera, bilim kurgu, atıcı

Dark Void ™, adrenalin yakıtlı bir havadan ve yer vuruşlu savaşın bir karışımını birleştiren bir Sci-Fi aksiyon-macera oyunudur. "Void" adlı paralel bir evrende ayarlayın, oyuncular irade rolünü üstlenir, pilot gizemli boşluklar içindeki inanılmaz koşullara düştü. Bu olası bir kahraman yakında kendisini, hayatta kalmak için umutsuz bir mücadeleye girer, kurtulanların bir isyancı olan bir insan grubu ile birleştirilmesini sağlamak. Boşluğun içine hapsolmuş, bu direnç savaşçıları, dünyayı tehdit etmeyi planlayan gizemli bir yabancı yarışı tutmak için savaşıyorlar.

Koyu Void'in Jet Pack-Booster Hava Köpek Mücadelesi ve Üçüncü Kişi Savaşı'nın eşsiz bir kombinasyonu, üçüncü şahıs nişancı deneyimine heyecan verici bir yeni oyun dinamiği getiriyor. 3B eylemi yepyeni bir seviyeye çıkarmak, Koyu Void'in benzersiz dikey savaş sistemi, oyuncuların kapaklarını aldıkları için bin ayak damlalarından dangle damlalarını yapmalarını sağlar, çünkü yepyeni bir gerginlik duygusu ve oyuncuya heyecan duyuyorlar. Will ayrıca, havada şiddetli bir savaşa izin veren güçlü bir roket paketi ile donatılmıştır, kabarma hızlarında voidin içinden geçersizliğe zarar verirken, yolunda kalan her şeyi vururken.

Anahtar fetürleri: Bilim kurgu aksiyonu / macera, tamamen eşsiz bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi için hava ve ayak savaşını birleştiriyor Will'ün Jetpack, oyuncuların yüksek hızlı kovalamalarda UFO'lara karşı yarışmalarını sağlayan toplam hareket özgürlüğü sunar ve yukarıdan şüphesiz diğer dünyaya düşmanlar üzerine yağmur ölümü Hız ve Ölçek Başka herhangi bir işlem başlığı tarafından eşleştirilmemiş: Gönder, Sıkı Koridorlar ve ardından Muazzam Kanyonlara ve Fütüristik Geoscapes'e Gönderilecektir. Yerçekimi meydan okuyan dikey savaş sistemi, yukarı hareket ettikleri düşmanlarınızı düşürmenin tek yoludur. Jetpack uçuşu, gemiden gemi köpeği mücadelesi ile üçüncü şahıs ateş-emme eylemi arasındaki görünüşsüz geçiş aynı seviyede var - farklı "alanlara" ayrılmadı Hızlı refleksler ve havadan ahlaksız manevraları yenmek için büyük patronlar AirTight Studios, Crimson Skies of Video oyunlarından ekip üyeleri içeren yeni bir grup tarafından geliştirilmiştir.

Minimum: OS: Windows XP, Windows Vista veya Windows 7 İşlemci: Intel 2.4GHz veya AMD 2.0GHz Bellek: 1 GB RAM Grafik: GeForce 7900 veya Radeon HD 3850 Serisi DirectX®: DirectX 9.0c / Shader 3.0 Sabit Disk: 10 GB Ücretsiz Ses: DirectSound uyumlu

Önerilen: İşlemci: Intel Quad Core 2.66GHz veya AMD Phenom X4 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 9800 series veya ATI 4800 serisi
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
160
TELİF HAKKI İHLALİ