DateJournal: Russian Girls Dating Sim Full İndir Oyun indir

DateJournal: Rus kızlar SIM full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DateJournal: Rus kızlarla tanışıyor - hiç bir Rus kızı olan bir randevunuz var mı? Peki, zaman hakkında! Summertime St. Petersburg'a gidip bu konudaki güzelliklerle tanışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Penciltape Games

Publisher: Penciltape Games

sürüm tarihi: 25 Şub, 2021

tür: anime, rpg, olgun, çıplaklık, bulmaca, rahat, görsel roman, simülasyon

DateJournal, bir buluşma simülatörünü bir tahta oyunu ve mayın tarlası ile birleştirir.

Muhteşem kızlarla tanışın, onlara hediyeler verin, onlara tarihleri ​​isteyin ve kalplerini kazanma becerilerinizi ayırın.

Her kızın ideal partneri için kendi dilek listesi var: Bir kız, geniş omuzlar ve büyük pazı ile bir ruh ister. Öyleyse kendinizi geliştirmek için çalışmaya devam edin, ancak kızları tamamen mukavemetten geçmeyi denemek ve kazanmak istiyorsanız, kendinizi vurun!

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Her biri kendi benzersiz kişiliği, görüşleri ve sırt üstü olan 6 muhteşem kızla tanışın Kızların hayatlarından 30 fotoğrafı toplayın Yeni kıyafetlerin kilidini açmak için kızları daha iyi tanıyın Rusya'nın en romantik şehri - St. Petersburg - St. Petersburg - Hayata Geldiği Çeşitli Yerler Metropolisteki yaşam, sadece buluşmadan daha fazlasıdır, daha önce ne kadar komik bir durumun biteceğini asla bilemezsiniz. Çıkmak için bir metafor olarak minesweeper. Tarihinizi bozabilecek her şeyi temizlemeniz gerekir: can sıkıcı bir patron, saldırgan haydutlar, ornery eski bayanlar ve sizinle gelecekteki mutluluğunuz arasında duran diğer karakterler.

Minimum: OS: 7+ kazanın İşlemci: Son 5 yıldan beri herhangi bir şey Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX® 9 uyumlu grafik kartı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
190
TELİF HAKKI İHLALİ