Dating Life: Miley X Emily Full İndir Oyun indir

Yaşam Tarihi: Miley x Emily Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaşam Tarihi: Miley X Emily - Miley olarak oynayın, ancak yıllarca ilk buluşmasına giderken eşi bu Yuri / Lezbiyen görsel roman hikayesinde kim olmayabilir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dharker Studio

Publisher: Dharker Studio

sürüm tarihi: 31 Temmuz, 2019

tür: gündelik, çıplaklık, olgun, görsel roman

Yıllardır ilk tarihine giderken miley olarak oynayın, ancak eşi kendi detaylarını yanlış girdikten sonra beklediği kişi olmayabilir, genellikle heteroseksüel kadın arasında beklenmedik bir tarihe yol açar.

Garip kaderden ve kendi duygularını ve kendi duygularına rağmen 'sadece onunla gitmeye ve birlikte gecenin tadını çıkarmaya karar verdiler.

Oyunu Hakkında

Bu bir Yuri (Lezbiyen) tarzı kısa görsel roman, bir tarihte iki kadın hakkında, Miley'i kontrol ediyorsunuz ve tarihin ilerlediklerini, ne olacağı ve en önemlisi geceleri ne olacağını belirleyen kilit kararlar verebilir. Seçimleriniz bu eğlenceli ve beklenmedik bir yaşam ömrü hikayesinde sonucu etkileyecektir.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.50 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1920 × 1080 Depolama: 1 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
118
TELİF HAKKI İHLALİ