Dead by Daylight Full İndir (v1.8.2d & DLC) Oyun indir

gün ışığına göre ölü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gün ışığından ölüler, bir oyuncunun vahşi katilin rolünü üstlendiği çok oyunculu (4VS1) korku oyunudur ve diğer dört oyuncu kurtulanlar olarak oynamaya çalışır, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Davranış Digital Inc.

Publisher: Davranış Digital Inc.

sürüm tarihi: 14 Haz 2016

tür: korku, hayatta kalma, eylem, strateji, olgun

Ölüm bir kaçış değildir.

gün ışığından ölüler, bir oyuncunun vahşi katilin rolünü üstlendiği çok oyunculu (4VS1) korku oyunudur ve diğer dört oyuncu hayatta kalıyor, katilden kaçmaya ve yakalanmaya, işkence görmeye ve öldürülmesini önler.

Hayatta kalanlar üçüncü şahıslarda oynar ve daha iyi durumsal farkındalık avantajına sahiptir. Katil birinci şahısda oynuyor ve avlarına daha odaklı.

Her bir karşılaşmada hayatta kalanların hedefi, öldürme alanından öldürmeksizin öldürme yolundan kaçmaktır - özellikle ondan daha kolay görünen bir şey, özellikle de çevre her oynadığınızda değiştiğinde.

Oyun hakkında daha fazla bilgi adresinde mevcuttur.

http://www.deadbydaylight.com

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Birlikte hayatta kalmak ... ya da değil - kurtulanlar ya diğerleri ile işbirliği yapabilir ya da bencil olabilir. Hayatta kalma şansınız, bir takım olarak birlikte çalışıp çalışmadığınıza bağlı olarak değişecektir ya da yalnız giderseniz. Katilden çıkabilecek ve öldürme yerinden kaçabilecek misin? Neredeyim? - Her seviye işlemsel olarak oluşturulur, bu yüzden ne bekleyeceğinizi asla bilemezsiniz. Rastgele Spawn Puanları, her oynadığınızda dünya ve tehlike değişikliği asla güvende hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Katiller için bir bayram - gün ışığından ölü, korku dünyasının tüm köşelerinden çekilir. Bir katil olarak, güçlü bir slasherden korkutucu paranormal varlıklara kadar her şey olarak oynayabilirsiniz. Öldürme alanlarınızla tanışın ve her katilin, mağdurlarınızı avlayabilme, yakalayabilme ve feda edebilmek için benzersiz gücüne hakim olun. Daha derin ve daha derin - her katil ve kurtulan kendi derin ilerleme sistemine sahiptir ve kendi kişisel stratejinize uyacak şekilde özelleştirilebilecek bol miktarda kilitlenebilir. Çevrenin deneyim, beceri ve anlaşılması, katili avlayabilmek ya da ortadan kaldırmak için anahtardır.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işletim sistemleri (Windows 7, Windows 8.1) İşlemci: Intel Core I3-4170 veya AMD FX-8120 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DX11 uyumlu GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 25 GB mevcut alan Ses kartı: DX11 uyumlu Ek notlar: Bu gereksinimlerle oyunun düşük kaliteli ayarlarda çalınması önerilir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64 bit işletim sistemleri (Windows 7, Windows 8.1 veya üstü) İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300 veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafik: DX11 uyumlu GeForce 760 veya AMD HD 8800 veya 4GB RAM ile daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 25 GB mevcut alan Ses kartı: DX11 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
287
TELİF HAKKI İHLALİ