Dead Effect 2 – Escape from Meridian Full İndir Oyun indir

ölü etkisi 2 - Meridian full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ölü Etkisi 2 - Meridian'dan Kaçış - Meridian DLC'den Kaçış, yeni düşmanlar, yeni özellikler ve bazıları ile doldurulmuş 10 katlı misyonu olan yeni bir hikaye arkı ekleyen bir hikaye genişlemesidir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Badly Interactive, A.S.

Publisher: Uygulama Holdings

Çıkış tarihi: 5 Nis, 2019

tür: eylem, rpg

Bu DLC, yeni düşmanlar, yeni özellikler ve bazı sürprizlerle doldurulmuş 10 hikaye görevi olan yeni bir hikaye arkı ekleyen bir hikaye genişlemesidir. Ortak bir türün yeni düşmanları, özel taktikler gerektiren çeşitli yeni patron düşmanları ve daha önce avladığınız kişiler için özel beceriler. DLC ayrıca, diğer oyun modları için yeni seviyeler, özel düşmanlara karşı yeni bir zorlu oyun modu, yeni zorluk seviyesi için yeni zorluk seviyesi, hatta cehennemde bile çok kolay, kilitlenebilir özel bir ayarı "enfeksiyon" Eski görevlere geçiş ve diğer bazı güzellikler, iki yeni benzersiz silah ve tüm bu yeni zombilerde size yardımcı olmak için kendilerine yardım etmek için kendilerine daha fazla katletmek için misyonlara otomatik taret toplamak için kilitlenebilir bir yetenek .

минимальные: ОС: Windows 7 Процессор: Intel Core i5-2400 - AMD FX-6100 Оперативная память: 6 GB озу Видеокарта: NVIDIA GEFORCE GTX 560 ile 2 GB VRAM / NVIDIA GEFORCE GTX 760 - AMD RADEON HD 7770 2 GB VRAM ile DirectX: Версии 9.0c Сеть: Широкополосное подключение к интернету Звуковая карта: DirectX uyumlu ses kartı Дополнительно: Yükleme boyutu gelecekteki güncellemelerle yavaş yavaş artacaktır.

рекомендованные: ОС: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 Процессор: Intel Core i7-3770 - AMD FX-8350 veya daha hızlı Оперативная Память: 8 GB озу Видеокарта: NVIDIA GEFORCE GTX 970 - AMD RADEON R9 290 veya daha iyi DirectX: Версии 9.0c Сеть: Широкополосное подключение к интернету Звуковая карта: DirectX uyumlu ses kartı Дополнительно: Yükleme boyutu gelecekteki güncellemelerle yavaş yavaş artacaktır.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
244
TELİF HAKKI İHLALİ