Dead Hungry Full İndir Oyun indir

Ölü aç bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü Hungry, Q-Games, Pixeljunk serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen hızlı tempolu bir VR oyunudur. Zombileri, büyük hamburger yükleyerek ve onları hurdaşarak insan formuna geri yükleyin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Q-Games Ltd.

Publisher: Q-Games Ltd.

sürüm tarihi: 6 Ara 2016

tür: eylem, gündelik, vr

Dişlerinizi iyi bilinen Pixeljunk Serisi Geliştirici Q-Games'tan ilk VR'ye batırın! Ölü açlıkta, Kyoto, Japonya'nın biraz off-kilter bir versiyonunun zombili vatandaşlarını kurtarmak için gönderilen korkusuz bir gıda-kamyon şefi. Burger, soda ve çok daha fazlası ile silahlı, göreviniz açlıklarını açmak ve insanlıklarını geri yüklemektir. Ravenöz zombi kız öğrenci, ofis çalışanları ve Sumo güreşçilerinin toplumun üretken üyelerine dönüştürülmesi için besleme orduları!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1 veya daha yeni İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Ses kartı: n / a Ek notlar: Ölü açlar, OCULUS TOUCH veya VIVE SteamVR kontrol cihazlarının oynamasını gerektirir.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5-6400 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Ses kartı: n / a Ek notlar: Ölü açlar, OCULUS TOUCH veya VIVE SteamVR kontrol cihazlarının oynamasını gerektirir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
268
TELİF HAKKI İHLALİ