Dead Island Definitive Edition Full İndir Oyun indir

ölü ada kesin baskı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölü Island Kesin Sürümü - Bir ömür boyu zombi kıyamet tecrübesine hoş geldiniz - ve şimdi her zamankinden daha güzel. Epik bir zombi salgının ortasında yakalandı ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Techland

Publisher: Deep Silver

sürüm tarihi: 31 May, 2016

tür: açık dünya, eylem, hayatta kalma, korku, rpg, macera, çıplaklık

Zombie türünü yeniden tanımlayan oyun - tamamen remastered.

Paradise cehennemle buluşuyor!

Bir ömür boyu zombi kıyamet tecrübesine hoş geldiniz - ve şimdi her zamankinden daha güzel. Tropikal Banoi adasında epik bir zombi salgının ortasında yakalandı, tek düşünceniz: hayatta kal!

ölü ada deneyimi

Kafaları şut, kırılmış durumda kafatasları ve dilimlerin viseral şaşırtıcı yakın dövüş mücadelesi ve gerçek hikaye tabanlı 4 oyuncu kooperatif bir açık dünyada sadece keşiş bekleyen bir açık dünyada.

Özellikler

Atmosferi deneyim: Yoğun atmosferi yaşayın - yıkımı, korku ve deliliği hissedin. Kendinizi adada gerçekleşen kargaşaya daldırın.

Anahtar fetürleri: Daha önce yayınlanan tüm DLC'yi içerir! Tamamen Remastered: Geliştirilmiş grafikler, oyun modelleri ve fiziksel olarak dayalı gölgelendirme ile fotogerçekçi bir aydınlatma sistemi ile Net Full HD'de ölü adayı deneyimleyin Adrenalin yakıtlı savaş: Smash kafaları, kırma kafatasları ve dilimleyin Viseral şaşırtıcı yakın dövüş mücadelesinde seçiminizin silahıyla Kesintisiz Coop Multiplayer: Arkadaşlarınızla işbirliği yapın, bir dünyada hayatta kalmak için mücadelenin bir hikayesi boyunca yaşayın Adayı keşfedin: ada cenneti keşfetmek; Issız şehir, tenha plajlar ve engin yaylalardan - zombi salgını arkasındaki hikayeyi keşfedin

Minimum: OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit / Windows® 10 64-bit İşlemci: Intel® Core ™ I5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 560 TI / AMD RADEON ™ HD 6870 (1GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: Grafik kartlarının laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez. Windows uyumlu klavyeler, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Xbox 360 denetleyicisi önerilir)

Önerilen: OS: Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit / Windows® 10 64-bit İşlemci: Intel® Core ™ I5-4670K @ 3.4 GHz / AMD FX-8350 @ 4.0 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA® GEFORCE® GTX 780 / AMD RADEON ™ R9 290 (2GB VRAM) DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu Ek notlar: Grafik kartlarının laptop versiyonları çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez. Windows uyumlu klavyeler, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Xbox 360 denetleyicisi önerilir)
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
260
TELİF HAKKI İHLALİ