Deadly Premonition: The Director’s Cut Full İndir Oyun indir

Ölümcül Premonhonition: Direktörün full ücretsiz indirme PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ölümcül Premonisyon: Yönetmenin kesimi - istedin, şimdi aldın - ödüllü kült hissi ölümcül premonisyon gelişmiş bir yönetmenin kesiminde PC'ye varıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Rising Star Games

Publisher: Rising Star Games

sürüm tarihi: 29 Eki, 2013

tür: macera, korku, açık dünya, eylem

İstediğin, şimdi aldın - ödüllü kült hissi ölümcül premonisyon, gelişmiş bir yönetmenin kesim paketinde PC'ye varıyor!

ÖZEL AJAN FRANCIS YORK MORGAN (HER YORK - HERKESE YORK) olarak oynayın, Greenvale kasabasında genç bir yerel güzelliğin acımasız cinayetini araştırmak sizin işiniz. Yükselen dağların ve küçük bir Amerikan banliyösünün zemininin ortasında, York'un kırmızı tohum cinayetlerinin gizemini çözmeli ve doğaüstü yaratıkların ve gizemli bir yağmurluk kaplamasının, AX-Wielding katilinin, Ax-Wielding katilinin iyi bir şekilde soruşturmasını sona erdiği bir yerde yaşamak zorundadır.

Parça Süspet Dolu Korku, Parça Aksiyon-Macera oyunu, Ölümcül Premonition, buluşacak yerlilerle ve keşfedilecek yerler ve keşfedilecek yerler ve cinayetleri çözmenize yardımcı olacak mini oyunlarla dolu bir açık dünya deneyimi sunar. ve Greenvale'nin en derin, en koyu sırlarını ortaya çıkar.

Anahtar fetürleri: Oyunun direktöründen şaşırtıcı yeni bir senaryo, Hidetaka 'Swery' Suehiro Yeni dokularla gelişmiş HD grafikler Daha iyi bir savaş deneyimi için izin veren Reworked Kontrol Sistemi Orijinal oyunun ötesinde gizemi genişletmek için ek içerik

Minimum: OS: Windows 7 / Vista (32/64 bit) İşlemci: Intel çift çekirdekli 2.0GHz veya eşdeğeri Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 512MB RAM ile Doğrudan X 9.0C uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: Doğrudan x uyumlu ses kartı Ek notlar: Bu oyunu oynamak için 16: 9 monitör gereklidir.

Önerilen: OS: Windows 7 / Vista (32/64 bit) İşlemci: Intel Quad Core 1.6 GHz / AMD Dört Çekirdekli 1.6GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 9.0c Uyumlu NVIDIA veya AMD ATI ekran kartı ile 1GB RAM; Nvidia GeForce GTX 260 veya daha yüksek; ATI Radeon HD 4890 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 8 GB Mevcut alan Ses kartı: Doğrudan x uyumlu ses kartı Ek notlar: Bu oyunu oynamak için 16: 9 monitör gereklidir.
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
194
TELİF HAKKI İHLALİ