Deathless: The City’s Thirst Full İndir Oyun indir

Ölümsüz: Şehrin susuzluk full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümsüz: Şehrin susadısı - bu nekromantik yasal gerilim filminde akrep tanrılarından su haklarını pazarlık edin! Patronunuzu itibarsızlaştırın, cinayetleri çözün ve kendi cesedinizi yeniden canlandırın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: rpg, metin tabanlı

Bu nekromantik yasal gerilim filmindeki Akrep tanrılarından su haklarını pazarlık edin! Patronunuzu itibarsızlaştırın, cinayetleri çözün ve şehrinizi kurumasını önlemek için kendi cesedinizi yeniden canlandırın.

Ölümsüz: Şehrin susuzluğu, yazarı Max Gladstone tarafından 150.000 kelimelik interaktif bir romandır.

Ölümsüz seçimi

ve

Craft dizisi

Romanlar, John W Campbell en iyi yeni yazar ödülü, Xyzzy Ödülü ve Lambda Ödülü'ne aday gösterildi. Seçimleriniz hikayeyi kontrol ediyor. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Tanrı savaşlarını kazandınız, yağmur tanrısını öldürür ve çöl şehrini devralın. Ama şimdi şehrin suya ihtiyacı var ve yağmur yağacak işin. Bir tanrı öldüren kamu hizmeti konglomatında yükselen bir iştirak olarak, şehrinizin kamu hizmetlerini tekelleştirebilir veya herkesin için uygun fiyatı korumak için savaşabilirsiniz. Güçlü necromancers ile ittifaklar oluşturun veya yerel çiftçilerin topraklarını tutmasına yardımcı olun. Aşkı bul ya da arkadaşlarına ihanet et. Tanrı savaşlarında yaşadığınız travmanın üstesinden gelin. Cinayetleri önlemek ya da taahhüt etmek.

Anahtar fetürleri: Erkek ya da kadın olarak oyna; düz, eşcinsel veya bi Usta Necromancers, Gayrimenkul Markaları ve Gazetecilerle Wits Maçı Dresediel Lex'in sosyal merdivenine tırmanmaya İhtiyacı yardım et ya da dünya yanarken calously gülmek Yıkılan bir medeniyetin kalıntıları üzerinde ölümsüz krallarla içmek İnsanları öldürün, daha sonra gerçekten gerçekten öldürmemiş olsaydın Güvenilen arkadaşlara ve tüm toplumlarına ihanet et Dev akreplerle mücadele ve rahipleri yenilemek ya da onlarla güçlerini birleştirmek Son derece yanlış yerlerde aşkı arayın

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
153
TELİF HAKKI İHLALİ