Deathstate Full İndir (v1.20e) Oyun indir

Deathstate: Abyssal Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Deathstate: Abyssal Edition - Deathstate, boyutlu bir keşif dünyasında tuhaf bir dünyada belirlenen bir Roguelie kurşun cehalet macerasıdır. Birkaç benzersiz karakter olarak oynayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ekmek makinesi oyunları

Publisher: ekmek makinesi oyunları

sürüm tarihi: 19 Eki, 2015

tür: eylem, macera, rpg

Deathstate, PC ve Mac için boyutlu bir keşif dünyasında bir tuhaf dünyada belirlenen tek sopa atıcısı bir roguelie, mermi cehennemidir. Void'e bir portal açan Profesör Elinberg'in kaderini keşfetmeye çalışan bir dizi benzersiz karakter olarak oynarsınız. Büyük ve korkunç gizemler ve daha büyük hazineler, ötesinin ötesine geçecek kadar cesur ya da aptalsınız.

Deathstate'in tuhaf dünyası

Deathstate'de, dış alemlerin bir yolculuğun. Tamamen ölüm benzeri bir meditatif duruma girerek derin astral projeksiyonun sırlarını keşfettiniz. Ölümstatınızdayken, daha önce yalnızca aydınlananlar tarafından hayal edilen veya onların üzerine oturacak kadar kızgınlar tarafından hayal edilen alemlerin ötesine geçebilirsiniz. Hafifçe sırtı olsa da, keşfetmeyi seçtiğiniz bu uzak demi-varoluş düzlemleri için ölümlü ruhlara son derece düşmanca.

Oyun özellikleri

Klasik 16 bit dünyaya benzersiz bir almayı keşfedin

Deathstate, retro 16 bit görsellerin ve gelişmiş birlik gölgelendirici etkilerinin benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir. Özenle pikselli ortamlar, düşmanlar ve patronlarla dolu dünyalar, zihninizin çözgü kaotik etkisine maruz kaldığı için gözlerinizden önce çözülür ve değişecektir.

Switch oyununda düşmanların savaş orduları

Deathstate içindeki boyutlar, kabusun varlıkları ile iç içedir. Usul bir kurşun-cehennem olmak, oyundaki ortaya çıkan tehlikeleri hayatta kalmak için oyuncu bilgisi ve beceridir.

Benzersiz yeteneklere sahip birden fazla oynatıcı karakterinin kilidini açın

tekrarlanan koşular üzerinden oyuncular, benzersiz yeteneklerle yeni karakterlerin kilidini açacaktır. Sizin gibi, bu yoldaşlar, ölümstatın sırlarını ortaya çıkarırken kilitlenir. Yeni oyuncu karakterleri, oyuncuların başlangıç ​​yapılarını özelleştirmelerini sağlayacak, ötesinde yatan korkuları hayatta kalma şanslarını artıracak.

Minimum: OS: XP İşlemci: Core 2 Duo Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Ayrık video kartı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: evet

Önerilen: OS: Windows 8/7 / Vista / XP İşlemci: 2.4 GHz Quad Core 2.0 (veya daha yüksek) Bellek: 8 GB RAM Grafikler: Entegre olmayan grafik kartları, ATI Radeon HD serisi 4650 ve daha yüksek, NVIDIA GeForce 2xx Serisi ve Yukarı Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
163
TELİF HAKKI İHLALİ