Defenders of Ekron – Definitive Edition Full İndir Oyun indir

Ekron'un savunucuları - kesin baskı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. EKRON - Kesin Sürüm Savunucuları - EKRON MARKA'NIN SAVUNMALARI SHOW'EM UP eylemi ve bir macera oyununun keşfedilmesi. 360 ° çekim aralığında düşmanları yok edin, analiz eder ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: in vitro oyunları

Publisher: in vitro oyunları

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2018

tür: eylem, macera

Sinopsis

EKRON savunucuları, bir shoot'em'in klasik eylemini ve zindanlar ve benzersiz bir bilim-kurgu deneyimi de dahil olmak üzere bir macera oyununun keşfedilmesini karıştıran bir macera / shmup'dır. EKRON teknokratik cumhuriyetinin en güçlü ve gelişmiş mechleri ​​olan bir Anakim'in pilotunsunuz. Bu ileri teknoloji parçaları, çevrelerinin enerjisini emmelerine ve yıkıcı saldırıları serbest bırakmalarını sağlayan Isvará adlı eşsiz bir yeteneğe sahiptir.

Ne yazık ki, Anakim'imiz Isvará'yı geliştiremiyor, bu yüzden belirlenmiş siparişi yok etmek için tehdit eden bir grup Renegade Anakim pilotlarının görünüşünden önce tamamen çaresiz olacağız. 10 eşsiz görev boyunca sırlarıyla dolu, karanlık bir arsa keyfini çıkaracaksınız. Aynı zamanda, kimliğinize bir anlam vermeye çalışacaksınız, mekanızın becerilerini geliştirebilir ve diğerleri arasında güç kılıçları, piromculuk veya elektromanyetizma gibi yeni savaş yollarını keşfedebilirsiniz.

Anahtar fetürleri: "Macera" ve "Shoot'em up" türleri arasında yenilikçi bir karışımla güçlü bir bilim-kurgu anlatı deneyimi. Düşmanlarınızın özel yeteneklerini ele geçirin ve tercihlerinize göre kendi savaş tarzınızı oluşturun. Farklı görevler ve zorluklarda aldığınız Oxus'u kullanarak Anakim'inizin becerilerini geliştirin. Simülasyon odasında mevcut 50'den fazla zorlukta kendinizi test edin. Veritabanınızı düşmanlarınız, nesneleriniz ve kayıp belgeleriniz hakkında bilgi verin. Ek olarak, Şili bandı tarafından oluşturulan film müziğinin kilidini açabilirsiniz. 8 bit retro tarzı ile dikey bir shoot'em mini oyun "Ekron işgücüleri" oynayın. Patron acele modunun kilidini açın ve her patronu çılgınca ve aksiyon dolu bir oyundaki her patronu düşürerek en yüksek puanı oluşturun.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: 1.90 GHz işlemci Bellek: 2 MB RAM Grafikler: 1GB ekran kartı Depolama: 800 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
361
TELİF HAKKI İHLALİ