Defender’s Quest: Valley of the Forgotten (DX edition) Full İndir Oyun indir

Defender's Quest: Unutulan Vadisi (DX Edition) Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Defendin Görevi: Unutulmuş (DX Edition) Vadisi - Defender'ın Görevi bir kule savunması / RPG hibrit üç şeye sıkıca odaklanır: Taktik derinliği, özelleştirme ve hikaye ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Seviye Yukarı Labs, LLC

Publisher: Seviye up laboratuvarları

sürüm tarihi: 30 Eki, 2012

tür: kule savunma, rpg, strateji, macera

Defender'ın görevi bir kule savunma / rpg hibriddir (final fantezi taktikleri kule savunmasını karşılar). Üç şeye odaklanır: Taktik derinliği, kişiselleştirme ve hikaye. Bu, rastgele karşılaşmasız, spikey saçlı emo çocukları yok, zorunlu zaman yok ve sıkıcı, tekrarlayan savaşlar yok.

Savaş sistemi, kulenin yerini alan bireysel karakterlerle birlikte kule savunmasından oluşur. Her karakter seviyesi, becerileri öğrenir ve bireysel olarak dişlileri bireysel olarak donatır ve oyuncuların savaş deneyimlerini ve stratejilerini özelleştirmesini sağlar. Genel oyun yapısı "taktik" RPG'lere benzer, ancak gerçek zamanlı bir savaş sistemi ile. Oyun hızı ayarlanabilir ve oyun duraklatılırken komutlar bile verilebilir.

Ayrıca, gerçek bir İngilizce büyük tarafından yazılan bir ilgi çekici, karakter odaklı bir hikaye sunuyor! Hikaye hızlı tempolu, snappy ve her zaman minimum açıklama ile oyunla ilgilidir. Son olarak, Wazoo'nun seçenekleri ve erişilebilirlik ayarları var, böylece mümkün olan en iyi deneyime sahip olabilirsiniz!

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.5 GHz, tek çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: N / A Sabit Disk: 100 MB HD Boşluk Ses: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows XP veya daha iyi İşlemci: (2.0 GHz, tek çekirdekli) veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: N / A Sabit Disk: 100 MB HD Boşluk Ses: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
126
TELİF HAKKI İHLALİ