Dega Madness Full İndir Oyun indir

dega delilik full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dega Madness - 15 farklı kahramandan oynayın ve yok etmeden bir yörünge platformunun sonuna doğru çalıştığınız gibi yeteneklerinizi kullanın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jason Kaldenbach

Publisher: Jason Kaldenbach

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: eylem, gündelik

Gelecekte bazen, 'Dega' adlı evrensel bir tehdit, dünyanın yörüngesinde ortaya çıktı. Dünya'nın 15 galaksilerinin 15 galaksilerinin en iyi bilinen kahramanları, gezegenlerin ışık yıllarından uzak durması ve hatta Dünya'dan bile bu Dega Madness'i durdurması için çağırdı.

Dega Madness'in amacı, aracınızı yörüngeli bir platformun başlangıcından sonuna kadar herhangi bir dolaşım DEGA'sının çarpmasından sonuna kadar hareket ettirmektir. Ama bu kadar basit değil. Her araç, araç başına bir kez kullanabileceğiniz sona ermenize yardımcı olma yeteneği ile donatılmıştır. Eğer vurulursanız, platformun başlangıcına yeni bir araçla geri gönderilir ve yeteneğinizi bir kez daha kullanabilirsiniz. Aşamalar ilerledikçe, daha fazla DEGA'yı ortaya çıktı ve aracınız daha büyük / yavaşlar. Yani devam ederken, bu şekilde giderek daha zorlaşıyor. Neyse ki, eğer yetenekli bir oyuncuysanız, bonus ömrü ölmeden her seviyeyi tamamlayarak ödüllendirilecektir.

Aynı zamanda bir kooperatif modu da var, burada ya da dövmek için birlikte çalışabileceğiniz ya da önce kimin biteceğini görmek için birbirlerine karşı karşıya kalabilirsiniz. Hayatları paylaşacaksın, bu yüzden ikinci oyuncunuz iyi değilse, gevşekliği almalısın!

Umarım beğenirsiniz!

Minimum: OS: Windows 7 (64-bit) İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD veya NVIDIA grafik kartı en az 512 MB video RAM ve Shader Model 3.0 desteği ile. Depolama: 100 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
160
TELİF HAKKI İHLALİ