DENIAL Full İndir (Survival Update) Oyun indir

inkar full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İnkar, kendi karanlık zihninizin içinde gerçekleşir, doğru ya da yanlış, yanılsama veya gerçeklik ... önemli değil. Hepsi aynı hissediyor ve duvardaki lekeler hala devam ediyor, belki şimdi ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ofek Ben Shalom, Eldar Ben Shalom

Yayıncı: ofek Ben Shalom, Eldar Ben Shalom

sürüm tarihi: 5 May, 2020

tür: bulmaca, korku

içine bak, karanlık aklınız ruhunuza karşı savaşıyor, vicdanınız bir tarafı seçemez ve korku mantığına karşı duruyor.

Ya öte çok fazla baskıdan sonra, eğer geçerseniz, siyahtan başka bir şey görürseniz, yavaşça karanlık olanı bulursunuz ve daha koyu neyin iyi uyuyacağınızı mı?

Ne olduğuna inandığın her şey yalan olduğu kanıtlandı mı? Görmezden geldiğin her şey seni almak için geri dönüyor, sana gerçek olduklarını bağırıyor.

Peki ya uyanmazsan? Sadece kendi aklınızın içinde derinden kaybolduğunuz için aynı kabusun tekrar tekrar yaşamaya devam ediyorsunuz, çünkü sadece korkularınızı işlemek için çok zayıfsınızdır.

Bizden, kimliğimizi, yüzümüzden aldılar! Hepsini geri getirdiğinizden emin olmak için buradayım ...

Bu salonlarda yürürken, bu salonlarda yürürken sıvının nasıl bir leke olduğunu hatırlıyorum, dünyamın kabuğunun güvenliğini hissediyor. Özgürdiniz, dışın vahşiliğine maruz kalmazsınız. Gerçeği biliyordun ama daha fazlasını arardın, bu yaratma yetmedi, bu kabuğu yaptık, bu kabuğunu yaptık ve biraz sonra biraz erime başladık, yavaşça bir katmanı yavaşça bir katmanı soymaya başladı, sadece hiçbir şeyden ayrılma.

Anahtar fetürleri: Hikaye Tahrikli Psikolojik Korku - Akıl sağlığınız dalgalanıyor, beyniniz size ihanet ediyor ve hapları olmadan kaybediyorsun. Büyük resme bakın - her yere dağılmış parçalar var, bulabilir ve bulmacayı bitirebilir misin? Çoklu sonlar - Hangisini seçeceksiniz? Her seçim kendi sonuçlarıyla birlikte gelir.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core2 Quad Q8400 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GT 730 1GB DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: evet
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
208
TELİF HAKKI İHLALİ