Depth 6 Full İndir Oyun indir

derinlik 6 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Derinlik 6 - İndirmek için 6 derinlik var; Ne kadar ileri giderseniz, daha fazla terör yaşayacaksınız. Gizemleri ortaya çıkarmak, bulmacaları çözmek ve kendinizi karanlık bir hikayeye batırın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stanislaw Truchowski

Publisher: turnevex

sürüm tarihi: 12 Mar, 2021

tür: korku, macera, eylem, bulmaca

derinlik 6 yerler, oyuncu için harika bir terör, süspansiyon ve beklentisiyle bir atmosfer yaratmaya odaklanır. Karanlık bir hikaye ile ve yoğunlaşan bir korku deneyimi, ne kadar uzanırsanız, derinlik 6, sizi koltuğunuzun kenarında tutacağınızdan emin olun.

Hikayesi

Hükümet, madende 117'den fazla ölüm ve ek bir ek kayıp bildirdikten sonra mor lavanta benimin girişini çimento vermeye karar vermiştir. Bu mantıklı gelmiyor, neden bu kadar çok insanın madeni kapatmak için gerçekleştirilmeden önce pek çok insanın yaşadığı ve madenin sürekli gözetim altında olduğunda nasıl gizlice girebilir?

Mor lavanta madenin yarın sabahın içinde çimentolulması planlanıyor. Bu bana hızlıca içeri girmek, bölgeyi belgelemek ve dışarı çıkmak için yeterli zaman verir. Bir şey gizleniyor ve ne olduğunu öğrenmek niyetindeyim.

İşte Mor Lavanta Madeni hakkında şimdiye kadar bildiğim şey:

1) 6 derinliğe sahip olduğu bildirildi, ancak bunun doğrulandığına inanmıyorum.

2) Bir söylenti var, alçaldığın daha derin, daha fazla şey yaşayacaksın. Sözde basınç, kafanızla uğraşmaya başlar.

3) Orijinal madenciler 70 ya da öylesine yıllar önce bir gizemdir. Kimse kim olduklarını ya da ailelerinin kim olduğunu bilmiyor.

Yapacak tek şey, en iyisini yapmak ve umut etmektir ...

DEFPH 6, ~ 60 dakikanın tahmini tek bir tamamlama süresi olan kısa bir korku oyunudur. Bu nedenle, DEFTH 6, SAVE-GAME işlevselliği sunmaz. Derinlik 6 tek bir oturuşta tamamlanmalıdır.

DEFTH 6, çözmek için her türlü başarılar, bulmaca ve gizemlerle birleştirilmiş 3 ucu içerir. Ve her zaman olduğu gibi, biraz Paskalya yumurtası ile yanlış gidemezsiniz!

Geliştiricinin notu:

Minimum: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: i5 + her şey post 2016 yeterli olmalı Bellek: 4 GB RAM Grafik: GTX 950 veya biraz daha düşük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 10 veya daha yüksek uyumlu ses kartı Ek notlar: 2016 - 2021+ arasında yapılan parçaları olan herhangi bir makul oyun bilgisayarı, bu oyunun minimum ve optimum gereksinimlerini karşılamalıdır.

Önerilen: OS: Windows 10 64-bit İşlemci: i5 + her şey post 2016 yeterli olmalı Bellek: 8 GB RAM Grafik: GTX 960 veya biraz daha düşük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 10 veya daha yüksek uyumlu ses kartı Ek notlar: 2016 - 2021+ arasında yapılan parçaları olan herhangi bir makul oyun bilgisayarı, bu oyunun minimum ve optimum gereksinimlerini karşılamalıdır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
157
TELİF HAKKI İHLALİ