Destiny Warriors RPG Full İndir Oyun indir

Destiny Warriors RPG full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Destiny Warriors RPG - Bir Epik 12 Saat RPG. İnanılmaz derecede güçlü ruh canavarlarından on üç yıl sonra, çocukların ruhlarına mühürlendi, serbest bırakmayı tehdit ediyorlar ve neden ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ninjalex

Publisher: Epicquest Games

sürüm tarihi: 11 Eyl, 2015

Tür: Anime, RPG, Macera, Eylem, Sci-Fi

Destiny Warriors, EPIC 12 SAAT JRPG'dir.

On üç yıl önce, köyünüzün lideri, evinizi istila etmek ve yok etmek için tehdit eden Ruh Canavarlarıyla yüzleşmeye başladı.

Bu ruhun arasında canavarlar, her şeyi küllere, büyük şifa yetenekleri olan bir deniz yılanı ve ışığın kendisinden daha hızlı saldırabilecek bir yıldırım kuşu olan bir ateş ejderhasıydı. Köy lideri, hem el elle savaşta hem de sihirde eğitilmiş güçlü bir savaşçı iken, onları güçlendiremedi.

nihayetinde, canavarlara güçlü bir sızdırmazlık büyüsü dökerek kendi hayatını feda etmekten başka seçeneği yoktu. Bu, üç insan çocuğunun ruhundaki canavarları hapsetti. Ne yazık ki, köyde çocukların kendileri de dahil olmak üzere hiç kimse, hangi çocukların ruhlarının tuzağa düşürülen ruh hayvanlarını içerdiğini biliyordu.

On üç yıl sonra, köyün seçkin savaşçı akademisine girerken, Ruh canavarları huzursuz hale geldi ve ev sahiplerinden kurtulmak için tehdit ediyor. Öğrenci kaçtıktan sonra öğrenci olarak, eğitiminizi terk etmenin size ve üç arkadaşınıza kalmış ve bilinmeyen dünyaya girmiştir. Kayıp öğrencileri bulmak ve bu şaşırtıcı JRPG'deki Ruh Canavarlarını yenmek için sihir, olabilir ve cunning kullanın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Pentium III 800 MHz Bellek: 512 MB RAM Depolama: 250 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
131
TELİF HAKKI İHLALİ