Devoured Time Full İndir Oyun indir

yutulan zaman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yoksul zaman, dünyada garip yarıklardan yaratıklar tarafından çalınan bir RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, macera, rpg

Yorgun zaman William tarafından geliştirilmiştir ve Cracked Piston LLC 2014 tarafından yayınlandı. 9 Ağustos, 2016'da piyasaya sürüldü.

Yorgun zaman, dünyada gerçekleşen bir RPG, garip rifts'ten yaratıklar tarafından tahrif edildi. Geçenlerde bir ışınlama platformundan kim olduğunuzu veya nereden geldiğiniz yerden geldiğiniz bir erkek veya dişi arasından seçim yapabilirsiniz. Kim olduğunuzu öğrenmek için önce geldiğiniz yere geri dönmenin bir yolunu çözmelisiniz.

Anahtar fetürleri:

    • Ana Görevi (Kısa Hikaye) • yan arayış • 30 Gizli Koleksiyon • 10 silah bulmak ve yükseltmek • Özel Mage Quest Ücretsiz içerik güncellemeleri sağkalım modu ve fetih modu dahil edilmeyecektir.

    Minimum:

      OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5 5250U 1.60 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 9 GT 1 GB DirectX: Sürüm 8.0a Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: en düşük test Önerilen:
146
TELİF HAKKI İHLALİ