Din’s Legacy Full İndir Oyun indir

DIN'in Legacy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DIN'in mirası, Windows, Mac ve Linux için dinamik, gelişen, fantastik bir dünyada yer alan, dinamik, gelişen, fantastik bir dünyada yer alan bir eylem rpgdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Soldak Eğlence

Yayıncı: Soldak Entertainment

sürüm tarihi: 28 Ağu, 2019

tür: rpg, eylem, hack ve slash

DIN'in Legacy, Windows, Mac ve Linux için dinamik, gelişen, fantastik bir dünyada belirlenen bir eylem rpg'dir.

Orc Schism sırasında, tüm Orc Yarışı, karanlık orklara, zombielordlara ve mutasyona uğramışın tümü şiddetle ayrıldı. Mutasyon, orc kan, bir zombi parazit ve necromancer büyüsü ile lekelenmiştir. Bu, insanları ciddi şekilde güveniyor ve hatta onlardan korkuyor. Zamanla yavaşça mutasyona uğradıkları gerçeği daha da kötüleşiyor. Gece boyunca boynuzları büyütürken sana kim güvenecek?

Bütün bunlara rağmen, mutasyona, aslında elfler, hem davranışları hem de fiziksel olarak daha yakından ilişkilidir. Bunu dünyaya kanıtlamak istiyorlar, ama muazzam bir yokuş yukarı savaşla karşılaşıyorlar.

Trickster Tanrı Din, kaotik mutasyonları ve kendilerini dünyaya kanıtlamak için yanan arzularıyla ilgileniyordu. Her zaman şampiyonlara muhtaç, mutasyona uğramışla anlaşma yaptı. Her gönüllü, DIN'in onları gönderdiği her yerde dünyayı kurtarmaya çalışan şampiyonlarından biri olurdu. Buna karşılık, hizmetinde her öldüklerinde hizmetlerine devam etmesi için onları diriltirir.

Anahtar fetürleri: Karakterinizi zamanla iyi ve kötü hale getirme Karakterinizin evrilmesini yönlendirin (becerileri seçme / geliştirme, istenmeyen mutasyonları bastırır, vb.) Karakterinizi başka bir karaktere veya alt sınıfa doğru ayırmak için mutasyon noktaları kullanın Her oyun için benzersiz bir şekilde yaratılan dünyalar, farklı senaryolu, Koşullar, Alanlar, Canavarlar, Öğeler ve Görevler kazanın, oyuncuya her seferinde yeni bir deneyim verin Dinamik, gelişen, yaşayan bir dünyayı keşfedin Seçimleriniz gerçekten oyunu etkiliyor Arkadaşlarla macera için Co-op multiplayer

Minimum: OS: XP veya daha yeni İşlemci: 2.0 GHz Core Duo (veya diğer eşdeğeri) Bellek: 512 MB RAM Grafikler: GeForce 2 veya daha iyisi Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
173
TELİF HAKKI İHLALİ