Disc Golf Adventure VR Full İndir Oyun indir

Disk Golf Macera VR Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Disk Golf Adventure VR - VR Disk Golf Yapamadığınızda (ya da istemiyorsanız) Dışarıda oynayın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Brian Macumber, Kevin Macumber

Publisher: Brian Macumber, Kevin Macumber

Çıkış tarihi: 8 Kas, 2019

tür: casual, vr

Lütfen dikkat:

VR kulaklık ve kontrolörler gereklidir. Oyun tüm Steamvr destekli kulaklıklar üzerinde oynanabilir, ancak şu anda izleme için harici sensörlere dayanan denetleyicilerle en iyi şekilde çalışır (VIVE, Rift, Valve Index kontrol cihazları). Oyunun RIFT S ile de iyi oynadığını, ancak attığınız gibi diski takip etmediğiniz sürece, oyunun aynı zamanda kozmoslarla pek yok olduğunu söylemiştir. Bu, bu oyun için gereken atma hareketinin doğası gereğidir ve Cosmos denetleyicileri, kulaklıkların görüşünün dışındayken her zaman doğru bir şekilde izlenmez (en azından şimdilik).

Oyun Özellikleri:

Çoklu benzersiz kurslar:

on 18 delikli kurslar (6 ilk sürümden bu yana eklendi!)

Gerçekçi disk uçuşları:

Bir backhand, forehand, hyzer, anhyzer, esnek atış veya size uygun olanı atın.

Disk uçuş derecelendirmeleri:

64 aralarından seçim yapabileceğiniz 64, her biri disklerin uçuşunu etkileyen benzersiz uçuş derecelendirmelerine sahip olan benzersiz disk!

Liderler:

İstatistiklerinizi dünyadaki başkalarına karşılaştırın! Her ders üzerindeki en yüksek puanları, en uzun fırtınası ve daha fazlası için yarışın.

Kariyer ilerlemesi:

Yeni disklerin kilidini açmak için XP kazanın, çantanızdaki disk yuvası sayısını genişletin ve backhand ve Forehand'ınızı atma gücünüzü arttırın.

Dersin Amacı:

Ek XP'yi kazanmak için her kursa özgü hedefleri tamamlayın.

Özel diskler?! ?:

Oyuna eklenen görmek istediğiniz diskler için herhangi bir kavramınız var mı? Öyleyse damga tasarımı hazırlanırsa, bazı uçuş derecelendirmeleri öner ve bize 'de bize bir e-posta ver.

. Eğer kavramını seversek, gelecekteki bir oyun güncellemesine ekleyebiliriz!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çekirdek i5-4590 veya eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1800 MB Mevcut Alan Ek Notlar: VR Kulaklık ve Kontrolörler Gerekli

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Çekirdek i5-4590 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1070 veya eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1800 MB Mevcut Alan Ek Notlar: VR Kulaklık ve Kontrolörler Gerekli
İndirme Linkleri

alternatif

[email protected]

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
245
TELİF HAKKI İHLALİ