Dishonored: Death of the Outsider Full İndir (v1.145) Oyun indir

Dishonored®: Outsider ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DURDONORED®: Outsider ™ 'nın ölümü - Arkane® Studios'taki ödüllü geliştiricilerden DurnOnored®: Dışarıdanın ölümü, bir sonraki bağımsız macera ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Arkane Studios

Yayıncı: Bethesda Softworks

sürüm tarihi: 14 Eyl, 2017

tür: eylem, macera, açık dünya

Oyun açıklaması:

ARKANE® Studios'taki ödüllü geliştiricilerden DurnOnored®: Dışarıdan ölümü, kritik olarak kabul edilen Derneğiyonlu® serisinde bir sonraki bağımsız macera. Badass doğaüstü bir suikastçı olun ve şimdiye kadar tasarlanan en büyük suikast çekimi yapmak için Mentor Daud'u ile yeniden birleşirken ünlü Billie Lunk rolünü üstlenin. DanfonoRed® 2'nin imzası oyun ve sanat tarzı üzerine inşa etmek, yabancının ölümü, acımasız savaş sistemleri, benzersiz seviye tasarımı ve her seçeneğinize cevap veren sürükleyici bir hikaye anlatımı dahil tüm seri işaretler sunmaktadır. Zincirleme karakterleri ve canlandırıcı eylemle, yabancının ölümü, LongDime hayranları için oyun ve dünyanın önemli bir genişlemesini sunarken, sahtekâr serilerdeki yeni olanlar için mükemmel bir giriş noktasıdır.

Hikaye:

Billie Lurk (aka megan foster), bir kez Dunwall'ın en ünlü katillerinden biri olan bir zamanlar. Eski mentorunuzla yeniden birleşti, efsanevi suikastçı daud, hiç tasarlanan en büyük suikast yapmayı üstleniyorsunuz: Dışarıdan öldürmek, Billie ve Daud'un bazı imparatorluğun en iyisi anları için enstrümantal olarak gördüğü Tanrı benzeri bir figürü. Gidenler ve kökenlerinin gizemini ortaya çıkarmak için Karnaca'nın en cesur köşelerine girerken, ölümcül muhalefet, eski güçler ve sonsuza dek dünyayı dolaşacak zor kararlarla karşılaşacaksınız.

Temel özellikler:

Ultimate Supernatural Assassin

Gölgelerde kalın veya tüm düşmanları almak için gün ışığına girin - seçim sizindir. Benzersiz bir doğaüstü yetenek, gadget'lar ve silahlar kümesi ile donatılmış, her bir duruma kendi yolunuza yaklaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi ortamlar aracılığıyla gizlice girmek için kullanın ya da tüm muhalefeti bu şekilde ortadan kaldırın.

En büyük suikast

Outsider'ı öldürmek kolay olmayacak. Kentin kaybedilen sırlarını çözeceğiniz, Karnaca'nın tohumundaki tohumun derinliklerine derin bir yolculuk yapmanız gerekir. Yol boyunca, yeraltı kavgası kulüplerini ve kara büyü kültlerini sızma ve en büyük görevinizin en büyük göreviniz için masayı belirleyen heyecan verici bir banka heist misyonunda eski eserleri alacaksınız.

Kesin hedefler

Dışarıdan aşağı avlarken, yol boyunca yeni bir düşman atışına karşı yüzleşin. Silahlarınız, alet ve yeteneklerinizle silahlı, ölümsüz öngörülen, oraküler düzenin acımasız kız kardeşleri ve yeni clockwork askerler gibi ölümcül düşmanları alın. Göreviniz boyunca isteğe bağlı hedefleri bulmak ve ortadan kaldırmak için sözleşmeleri kabul ederek ante yukarı.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7/8/10 (64 bit sürümü) İşlemci: Intel I5-2400 (4 çekirdekli) / AMD FX-8320 (8 çekirdekli) Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon 7970 3GB Depolama: 32 GB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 (64 bit sürümü) İşlemci: Intel I7-4770 (4 çekirdekli) / AMD FX-8350 (8 çekirdekli) Bellek: 16 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 1060 6 GB / AMD RADEON RX 480 8GB Depolama: 32 GB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

megaup

part 5

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

meganz

part 5

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 5

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

uptobox

part 5

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

alternatif

part 5

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4

google

part 5
214
TELİF HAKKI İHLALİ