Divine Slice of Life Full İndir (v1.5) Oyun indir

ilahi dilim Hayat full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İlahi Hayatın Dilimi - Aaki'nin rolünü üstlenin, eğer bir şekilde, rahat bir şekilde rahat bir gezinti sonrasında rahat bir yürüyüşten sonra yaşamı ters çevrilir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nickyswan

Publisher: nickyswan

sürüm tarihi: 22 Ekim, 2015

tür: çıplaklık, görsel romanı, anime, casual, macera

AAKI'nin rolünü üstlenin, eğer bir şekilde, yerel parkta gündelik bir gezintiye çıkan bir dolaşma sonrasında yaşamı ters çevrilir. Şimdi onlardan biriyle evlenmesi gereken ısrar eden iki yaramaz demi tanrısı ile başa çıkması gerekiyor. Eğer bu yeterli değilse, bildiği birkaç kadının onlarla dışarı çıkması gerektiğine karar verdiği görülüyor ve hepsine de başa çıkmak için sınavları var.

Bu küçük ilahi yaşam diliminde AAKI için zor bir zaman.

Oyun, AAKI'nin hikayesini, AAKI'nin hayatının nasıl şekillendiğini ve oyunların nihai bitenlerin ne olacağını etkilemek için oyuncu anahtarı seçimlerini yapmak için büyük bir komut dosyası ve şaşırtıcı bir sanat eserine sahiptir.

Featuring:

Anahtar fetürleri: Birden fazla alternatif son ile detaylı hikaye Ana karakterler için sesli oyunculuk Beş Ayrı Kadın Romantizm Seçenekleri Eğlenceli, yanak betiğinde dil Dallanma hikayesi ile birden fazla seçenek Özel Orijinal Soundtrack Kilitlenemez oyun içi galeri Buhar ticareti kartları Ana hikaye hatlarında 5-6 saatlik oyun

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.66 GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
223
TELİF HAKKI İHLALİ