DmC: Devil May Cry Full İndir Oyun indir

DMC: Şeytan ağlayabilir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. DMC: Şeytanın ağlayabilir - Dante'nin kökenli hikayesini çağdaş bir fonla karşı koyan, DMC Devil May Cry ™ şık eylemi korur.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ninja teorisi

Publisher: capcom

sürüm tarihi: 24 Oca, 2013

Tür: Eylem, Hack ve Slash, Macera, Anime

Çağdaş bir fonla karşı belirlenen Dante'nin kökenli hikayesinin bu retrentinde, DMC Şeytan May Cry ™, ikonik seriyi tanımlayan ancak daha acımasız ve viseral bir kenar enjekte eden şık eylemi, sıvı mücadelesini ve kendi kendine yeten kahramanı tutar.

DMC DANTE, genel olarak otorite veya gerçekten de topluma saygı duymayan genç bir adamdır. Dante, insan olmadığını, aynı zamanda hayatı boyunca onu işkence eden şeytanlar gibi olmadığını da biliyor. Dünyalar arasında yakalandı, o bir outcast gibi hissediyor.

"Sipariş" adlı kuruluş grubunun lideri olan ikiz kardeşi Vergil'i teşekkürler, Dante şimdi keşfediyor ve bir şeytanın çocuğu ve bir meleğin çocuğu olmanın ne demek olduğunu görüyor. Bu bölünmüş kişiliğin, Dante'deki oyun üzerinde gerçek bir etkiye sahiptir, Will'deki melek ve şeytan yeteneklerini arayabilmeniz, isyan kılıcını hem savaşı hem de hareketi önemli ölçüde etkilerken sineği dönüştürür.

DMC Capcom, İngiltere Kalkınma Stüdyosu, Ninja Teorisi, zorlayıcı karakterlerle ve yüksek üretim değerleriyle birleştirilmiş anlatı ile birlikte aksiyon başlıkları sunmak için ünlüdür. Ninja teorisinin uzmanlığının ve Capcom'un savaş odaklı eylem başlıklarının üretilmesindeki rakipsiz mirasının kombinasyonu, 11 milyondan fazla satış serisinin bu son ekleyicinin, fanlar tarafından beslenebilecek şeyleri, yeni bir seviye getirirken, Şeytan Cry'yu DNA'yı değiştirebilecek sinema kalitesinin başlığına.

Temel özellikler

Survive Limbo - Limbo dünyası Dante'yi öldürmek için yaşayan ve solunum bir varlığıdır. Dünya gerçek zamanlı olarak dönüşecek ve kahramanımızı engellemeye ve hatta öldürmeye çalışacak. Bizim kahramanımız, şeytani becerilerini, bu tehlikeli, bükülmüş dünyayı geçmeleri için mükemmel bir şekilde gördüğü şekilde özümseymesi için şeytani güçlere yönlendirmek zorunda kalacak.

Minimum: OS: Windows Vista (R) / XP, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Duo 2.4 GHz veya Daha İyi, AMD Athlon (TM) X2 2.8 GHz veya Daha İyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA (R) GeForce (R) 8800gt veya daha iyisi, ATI Radeon (TM) HD 3850 veya daha iyi DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 9 GB HD Boşluk Ses: Standart Ses Cihazı

Önerilen: OS: Windows Vista (R) / XP, Windows 7, Windows 8 İşlemci: Intel (R) Çekirdek (TM) 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyi, AMD Phenom (TM) II X4 3 GHz veya Daha İyi Bellek: 4 GB RAM Grafik: ATI Radeon (TM) HD 6950 veya daha iyi DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 9 GB HD Boşluk Ses: Standart Ses Cihazı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
208
TELİF HAKKI İHLALİ