Dominions 3: The Awakening Full İndir Oyun indir

egemenlikler 3: Uyanma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Baskınlık 3: Uyanış - Eski Tanrı dünyayı terk etti ve iddia edenler uyanıyor ve saklanıyor. Oyuna, Pretender Tanrılarından birini tasarlayarak başlarsınız ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: illwinter oyun tasarımı

Yayıncı: illwinter game design

Çıkış tarihi: 10 Eyl, 2013

tür: strateji, dönüş tabanlı

Eski tanrı dünyayı terk etti ve iddia edenler uyanıyorlar ve saklanıyor. Oyuna, gerçek yükseliş için gerçek yükseliş için rekabet edecek olan Pretender Tanrılarından birini tasarlayarak başlıyorsunuz. Tanrı'nın türü, sihirli bir şekilde güçlü bir kemer mengenesinden eski bir Kraken'e veya insanların dua ettiği mistik bir monolit'e kadar değişebilir.

egemenlikler, dünyayı değiştiren sihirli ritüelleri ve ulusları tahrip edebilen korkuları değiştiren bir fantezi dünyasında gerçekleşen bir dönüş tabanlı strateji oyunudur.

Çok çeşitli büyüler, canavarlar ve özel yetenekler bu oyunun kesinlikle sahip olduğu bir şeydir. Oyunda 60'tan fazla farklı ulus, 1500 farklı birim, 600 büyü ve 300 sihirli madde var. Oyunun ayrıca Erik'e, Upppmark'a ve Anna Rynefors'a göre bir ortaçağ müzikal puanı sunmaktadır. Her ikisi de İsveç Zornmärkeskommiten tarafından dünyanın müzisyenlerinin unvanını verdi. Domingues 3, son derece detaylı bir oyundur ve indirmeden 300 sayfalık bir PDF kılavuzu bulunur.

Anahtar fetürleri: Birçok canavar (1500+) ve birçok özel yetenek. Paladinler, cadı avcıları ve sorgulamacılarla, Marignon'dan, Cadı Avcıları ve SORULARIN ALTINDAN SORULARIN SORULARINI TARAFINDAN SONUÇLANMIŞTIR. Oynamak için üç dönem, erken dönem en büyüdür ve geç dönem iyi çelik silahlar ve zırhlarla daha teknolojik olarak gelişmiştir. Pretender tanrınızı ve egemenliğinizin illerini ve kutsal birimlerini nasıl etkilediğini tasarlar. Eşzamanlı dönüşlü çok oyunculu (en fazla 23 oyuncuya kadar). Ağ veya çok oyunculu için e-posta ile oynayın. Tek veya çok oyunculu oyun için AI rakipleri. Rastgele haritalar. 600'den fazla büyü ile kapsamlı bir sihirli sistem. Kan büyüsü, ritüellerinizi insan fedakarlıklarıyla güçlendirin. Tüm dünyayı etkileyen küresel ritüel.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7 İşlemci: 1 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: OpenGL yetenekli grafik kartı Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
332
TELİF HAKKI İHLALİ