Doodle God: Solitaire Full İndir Oyun indir

doodle tanrı solitaire full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Doodle Tanrım Solitaire - Her zaman Tanrı Olmak ve Yeni Bir Şey Keşfedin mi? Solitaire Doodle tanrısı ile heyecan verici bir maceraya dalın ve içinde Tanrı'yı ​​serbest bırakın!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: bulmaca

12 ilahi elemanın kilidini açın ve medeniyetin açıldığı için izleyin! En basit mikroorganizmalarla başlayın ve hayvanlar, mekanizmalar ve tüm ordular yaratın. Yaratabilme yeteneği şimdi tamamen elinizde!

Yeni bir oyun tamircisi ile geliştirilmiş klasik solitaire tadını çıkarın - kart çiftlerini toplayın. Kart çiftlerini hızlı bir şekilde bulursanız, özel bir çarpan ödülünüzü artırır. Ödülünüzle bonus satın alın: Mulligan, Shuffle ve Joker. Oynarken, egzotik müzik ve premium kalitede grafiklerin canlandırılmasını sağlayın.

her zaman bir tanrı olmayı hayal edin ve yeni bir şey keşfetti mi? Solitaire Doodle tanrısı ile heyecan verici bir maceraya dalın ve Tanrı'yı ​​içinde serbest bırakın!

Anahtar fetürleri: Birkaç zorluk modunda 120 seviye 12 yeri keşfedin! 20'den fazla renkli kupa kazan Kartları topla ve büyük ödüller kazan!

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 1.0 GHz RAM: 512 MB DirectX: 9.0 Sabit Disk: 39 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
184
TELİF HAKKI İHLALİ