Door in the Woods Full İndir (Update 26.03.2020) Oyun indir

Ormanda kapı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Ormanda Kapı - Bu oyun, grafiklerin ve mantıklı oyun tasarımının hiçbir zaman icat edilmediği alternatif bir zaman çizelgesine giren bir girişimdir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: teedoubleugames

Publisher: teedoubleugames

sürüm tarihi: 4 Aralık, 2019

tür: rpg

Bu oyun, grafiklerin ve mantıklı oyun tasarımının hiçbir zaman icat edilmediği alternatif bir zaman çizelgesine girmedir.

Ormandaki kapı, Lovecraftian Mithos'tan ilham alan açık bir dünya roguelie. Her olası tükenme senaryosunun gerçekleştiği bir dünyayı keşfedin - zombi veba'dan yabancı istiladan ve büyük eskilerin uyandırılmasından.

Oyuncu, en temel fizik kurallarının bile her zaman geçerli olmadığı yeni gerçekliği anlamaya çalışan son kurtulanlardan birinin rolünü alır. Hayatta kalma sadece yeterince süreklilik bulmaya ya da zombileri kurma konusunda menteşeler, ancak zihninizi dehşetten sağlam ve güvenli tutmaya daha çok önemsiyor. İntiharın bazen daha iyi seçenek olduğu ortaya çıktı.

Özellikler:

Bu oyunda ne yapabilirsiniz?

Anahtar fetürleri: grafik eksikliği dünyayı aç Son derece sınırlı renk paleti Gündüz / Gece Döngüsü Neredeyse ses yok üretmek sorgulanabilir tasarım seçenekleri Bir su birikintisinden iç ve hasta Zombilerden çalılıklara saklan Yamyamlarla savaşın ve ironik olarak onları daha sonra yiyin intihar etmek ormanda kapıyı bulmak

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: i5 Bellek: 4 GB RAM Grafik: Eski entegre video kartları çalışmayabilir

Önerilen: OS: Windows 10 Grafikler: Özel ekran kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
158
TELİF HAKKI İHLALİ