Downwell Full İndir (v1.0.5) Oyun indir

downwell full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Downwell, kendisini korumak için sadece silahlarıyla anlatılmamış hazineleri arayarak iyi bir şekilde havalandırılan genç bir insan hakkında meraklı bir oyundur ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: moppin

Publisher: devolver digital

sürüm tarihi: 15 Eki, 2015

tür: eylem, macera, atıcı

Downwell, sadece korunma için onun silahlarıyla anlatılmamış hazineleri arayarak iyi bir şekilde havalandırılan genç bir insan hakkında meraklı bir oyundur. Kayaların hakkında dağınık olan muhteşem kırmızı taşları toplamak için kötü yaratıklar ve gizemli sırlarla dolu karanlığa daha ileri ve daha aşağı doğru yapın. Özel bir şekilde yerleştirilmiş dükkanlara adım atın ve iyi konut canavarlarla savaşmak ve zenginlik ve kalıntılarla dolu gizli mağaraları ortaya çıkarmak için bazı yararlı eşyalar satın alın veya seviye arasındadır. Hiçbir iki yolculuk, kuyu her zaman aynı!

Şaşırtıcı GunBootlar - şık ve ölümcül silahlar, oyuncuların, her atışla yaşayan kötü yaratıklardaki kötü yaratıklar üzerinde bir ateş gücünün torrentini serbest bırakmalarını sağlar.

Benzersiz Silahlar ve Amp; Öğeler - farklı silahlar alın, tuhaf eşyalar için alışveriş yapın ve tüm yığını ve oynamanızı etkileyen güçlü yükseltme elde edin!

Her seferinde yeni bir macera - aşağı doğru her seviyedeki her seviye prosedür açıdan oluşturulur, bu yüzden her seferinde iki yolculuk, her seferinde taze yeni bir macera sağlar!

Eirik Suhrke tarafından müzik.

Joonas Turner tarafından ses tasarımı.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ek notlar: Denetleyici önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
155
TELİF HAKKI İHLALİ