Draw a Stickman: EPIC 2 Full İndir Oyun indir

Bir çöp adam çizin: epic 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir çöp adam çizin: EPIC 2 - Hayal gücü, gizem ve merak, olağandışı yaratıklar ve esrarengiz bulmacalarla dolu büyülü bir hikaye kitabı girerken anahtardır! Kendi orijinalini yarat ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hitcents

Yayıncı: Hitcents

sürüm tarihi: 6 Kas, 2015

tür: macera, gündelik, bulmaca

Kaleminizi alın ve en yaratıcı için hazır olun Bir Stickman Macerası Henüz !!

Hayal gücü, gizem ve merak, olağandışı yaratıklar ve esrarengiz bulmacalarla dolu büyülü bir hikaye kitabı arazisine girerken anahtardır! Kendi orijinal çöp adamınızı oluşturun ve sonra bir çöp adam çizerken hayata gelin: Epic 2! Her sırrının kilidini açmak, her çizim toplamak ve yaratıcılığınızı dünyayla paylaşmak için kendinize meydan okuyun!

Yeni bir hikaye!

zaman içinde tehlikeli bir yolculuğa çıkın! Çöp adamınızı çizin ve bir arkadaşınız yaratın!

ama uyarılsın ... felaket müttefikinize düşer! Kahraman olmak senin için kalmış!

Eşinizi kurtarmak için bir arayışta Epic 2'nin büyülü dünyasında yolunuzu manevra yapın!

Çizimleriniz önemlidir!

Sketchbook'unuzda sınırsız çizimler oluşturun ve kaydedin! Onları maceranız boyunca kullanın!

Arkadaşlarla Paylaş!

Yeni paylaşım özelliği ile artık yarattıklarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz! Daha sonra çizimlerinizi kendi destansı maceralarında kullanabilecekler!

Epik Savaşları Mücadele!

mürekkeplenmiş goblinler, dil bağırsak kurbağaları, yangın solunum ejderhaları ve büyük patronlara karşı karşıya çıkın! Tüm yeni kötü adamları savaşarken, ilgi çekici zorlukları ve bulmacaları çözmek için kendi stratejilerinizi kullanmalısınız!

Sonsuz yaratıcılığa izin veren bu aksiyon dolu maceraya atlayın! Her bir renkli ortamı keşfederken, yol boyunca her engelin üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir çizim kalem ve araç çeşitliliği arasından seçim yapın. Yeni özellikler ve geliştirmeler, çeşitli kalem boyutları ile birlikte daha büyük bir renk paleti arasından seçim yapmanızı sağlar. Yeni paylaşım özelliği ile çizimlerinizi arkadaşlarınıza gönderin! Gizli renkli arkadaşların kilidini aç, puzzle parçalarını bulun ve teller, yumurta ve buz için yeni çizim kalemlerinin keyfini çıkarın! Bu, sizin tarafınızdan kişiselleştirilmemiş başka bir deneyim!

Minimum: OS: XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 İşlemci: Çift çekirdekli işlemci (SSE2 talimat seti desteği.) Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalıdır. DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartları
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
186
TELİF HAKKI İHLALİ