Draw a Stickman: EPIC 3 Full İndir Oyun indir

Bir çöp adam çizin: epic 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bir Stickman Beraberlik: Epic 3 - Yaratıcılığınız tamamen yeni Çizim Çöp Adamında maksimize edilecektir: Epic 3! Yolsuzluğunu yenmek için heyecan verici bir yeni maceraya başlayın: Eğlenceyi çözün ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: cep pinata, hitcents

Yayıncı: Hitcents

sürüm tarihi: 6 may, 2020

tür: macera, gündelik

dünya çapında 100 milyondan fazla oynadı ve 5 webby ödülü kazanan bir kazanan, bir çöp adamı geri döndü ve her zamankinden daha fazla epik!

Yaratıcılığınız tamamen yeni bir çektiğinde maksimize edilecektir: Epic 3! Yolsuzluğunu yenmek için heyecan verici bir yeni maceraya başlayın: Eğlenceli bulmacaları, Outsmart Crafty Canaver'ı çözün ve tamamen yeni bir dünyayı keşfedin! Öyleyse taze kurşunca kahramanınızı tutun - Epic olma zamanı!

Kendi kahramanızı çizin!

Mükemmel kahramanı tasarlamak için yeni, karmaşık çizim araçlarını kullanın! İstediğiniz kadar yaratıcı olun - Kahramanınız çizebileceğiniz bir şey olabilir!

Sınırsız Sketchbook!

Yeni SketchBook'unuzda kahraman ve araçların sınırsız çizimlerini saklayın! Oynanışınızı tüm favori karakterlerinizle vurmak için herhangi bir zamanda bunlar arasında takas!

Yeni Hub Dünyası!

Yeni Hub dünyasının etrafında girişim ve çöp adam evrendeki diğer karakterlerle tanışın! Ne söyleyeceklerini ve ne yapman gerektiğine bakın!

Seviyeleri Keşfedin!

Sırlar, koleksiyon ve gizli yollar ile dolu yeni seviyelerde macera!

Feisty Canavarlar!

Çok fazla yeni canavarlar! Oozes, troller, kabadayı keçileri ve belki de hepsinin en korkunçları için uyanık olun - bir kötü hamster!

Kayıp renk arkadaşları bulun!

Çizimlerinize zengin, yeni renkler eklemek için kayıp renkli arkadaşları bulun!

Usta yeni kalemler!

Şık yeni kalemlerinizi Bamboozle Patronları'na kullanın ve etrafınızdaki dünyayı hayata geçirin!

Her şeyin kilidini aç!

Boyama kılavuzları, araç planları ve kurşun kalemler bulduğunuzda yeni gizli alanların kilidini açın! Her seviyede 3 yıldız kazanabilir misiniz?

Bu yeni macerada bol miktarda yeni karakter ve şaşırtıcı derecede tanıdık yüzler göreceksiniz! Onlar kim? Bu bir sır! Epik yeni bir maceraya hazır mısın?

Minimum: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 2000 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.2 en az 256 MB VRAM ile uyumlu GPU DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® Vista / 7/8/10 İşlemci: 2.8 GHz Intel Core 2 Duo veya daha iyi Bellek: 4000 MB RAM Grafikler: OpenGL 3.2 en az 256 MB VRAM ile uyumlu GPU DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
293
TELİF HAKKI İHLALİ