DreadStar: The Quest for Revenge Full İndir (v1.05) Oyun indir

DreadStar: İntikam full ücretsiz indirme arayışı PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dreadstar: İntikam Arayışı - Dreadstar, RPG ilerleme elemanlarını muhteşem piksel sanat, epik patronları ve altı tekrarlanabilir ... ile karıştıran bir retro ilham kaynağıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: artırılmış dayanımlık

Publisher: artırılmış dayanımlık

sürüm tarihi: 20 Eki, 2020

tür: rpg, eylem, atıcı, Sci-Fi

Retro 'emplay'in retro bir karışımı RPG elemanları, DreadStar: İntikam arayışı, Tyrian, Raiden ve Donpachi'nin beğenilerinden esinleniyor. Mermi cehennemden ziyade silahlayacak birincil odakla hızlı tempolu, Dreadstar, yalnızca içeriğe benzemenin yanı sıra, geminizi ve yükünüzü (deneyim, tesviye ve beceri noktaları gibi) geliştirmenin artımlı yollarını verir.

Bir sektörle mücadele ediyorsanız, kredileri harcamak, geminizi yükseltmek ve başarısız olduğunuz yere geri dönmek için RedBeard'ın yuvasına atlayabilirsiniz. Gauss Cannons'dan Lazer Kirişlerine, Hadron Patterns Silah Soğutma - Gemi İyileştirmeleri, yalnızca PlayStyle'ınızı seçmekle kalmaz, ancak zorluklarla ilerlemek için anahtardır.

4: 3 ekran ve CRT modu ile, 6 sektöründe tekrarlanabilirlik sunan çoklu zorluk ayarlarına sahip DreadStar, otantik bir retro deneyimi sunar.

Anahtar fetürleri: Destan patronu dövüşleri ile hızlı vurdu. Rakiplerinizi yok etmek için 4 farklı gemi ve 10 farklı silah. Zırh ve motorlardan, kalkanlardan ve özel eşyalara özelleştirme seçeneklerinin tonları. Geminizin gücünü artırmak için deneyim, seviye-up'lar ve beceri noktaları kazanın. Benzersiz düşmanlar, patronlar ve minibosslarla dolu 6 tekrarlanabilir sektörler. Her sektör için 3 zorluk ayarları, hem becerinizi hem de geminizi geliştirmek için ihtiyaç duyacaksınız. Muhteşem piksel sanat, cutscenes ve ünlü Amiga, Atari-ST ve ZX spektrum bilgisayarlarında yapılan tekme eşek chiptune film müziği. Bu otantik retro deneyim için 4: 3 ekran ve CRT modu.

Minimum: OS: Microsoft® Windows® XP, Vista, Yedi, 8 veya 10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci. Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Entegre Grafikler Depolama: 200 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Microsoft® Windows® XP, Vista, Yedi, 8 veya 10 İşlemci: 2.33GHz veya daha hızlı X86 uyumlu işlemci veya Netbook sınıf cihazları için Intel Atom ™ 1.6GHz veya daha hızlı işlemci. Bellek: 1 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 4000 Serisi veya Yüksek / Nvidia GeForce 9 Serisi veya daha yüksek Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
178
TELİF HAKKI İHLALİ