Drink Pro Tycoon Full İndir Oyun indir

Pro tycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. PRO Tycoon İçch Pro Tycoon'da hayallerinizi şirketi yaratırsınız ve dünya içecek endüstrisini hakimdir. En iyi içecekler oluşturun ve en iyi reklam kampanyaları yapın. Yeni icat ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nyberroar interactive

Publisher: nyberroar interactive

sürüm tarihi: 5 Mar, 2018

Tür: strateji, simülasyon, yönetim

İçki Pro Tycoon'da hayallerinizin bir şirketi yaratabilir ve dünya içecek endüstrisine hükmetebilirsiniz. En iyi içecekler üretin ve en iyi reklam kampanyaları yapın. En son teknolojileri araştırın ve içeceklerinizi en iyi şekilde pazarlayın.

Avrupa'nın her yerinde yeni fabrikalar kurdu. Onları yükseltin ve işçilerinizle ilgili her şeye karar verin. Maaşları, çalışma saatleri ve hatta iş yükleri.

İçkileriniz için her şeye karar verin. Kafein kullanarak en bağımlılık yapıcı sodayı yapın veya en ekşi limonata yapın. Ayrıca, düzgün yatırımlar için dünyadaki ilk buzlu çayı da üretebilirsiniz. Bu hepsi sana kalmış.

Şirketinizi dünyaya tanıtan iyi bir reklam filmi yapmak için karakter becerilerinize dikkat etmelisiniz. Daha yüksek görünüm ve şöhret becerileri ile daha iyi reklam verebilir, ancak iyi bir reklam filmi yapmak kendi başına yeterli değil, üniversitenizi artırmak için onları televizyonda yayınlamanız gerekir.

Sizin içecekleri en çok satan yapmak için diğer şirketlerle zor bir yarış girin. Bu yarışta kalmak için en son içecek teknolojilerini araştırın.

Tamamladığınız araştırmalar aracılığıyla mevcut olan yeni ve benzersiz oyun mekaniğini deneyin.

70'lerde bir içecek üretim şirketi başlatın.

En iyi ve benzersiz içecek formüllerini oluşturun.

Oyuna yeni mekanik getiren yeni teknolojileri araştırın.

Yeni fabrikalar kurun ve onları yükseltin.

En etkili reklam kampanyalarını yapın.

Fabrikalarınızdaki her şeyi ayarlayın.

Farklı harita modlarını kullanın.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile DirectX: Sürüm 9.0 Ses kartı: evet Ek notlar: Her çözünürlüğü destekler.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
211
TELİF HAKKI İHLALİ