Drone Racing Full İndir Oyun indir

liftoff: fpv drone yarış full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Liftoff: FPV Drone Racing - FPV Drone Yarış oyunu Liftoff! Liftoff, birinci şahıs görünümü drone racing dijital dünyaya yarışan bir oyundur. En büyüğüne katılın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Lugus Studios

Publisher: Lugus Studios

Çıkış tarihi: 13 Eyl, 2018

tür: simülasyon, yarış

Liftoff, Quadcopter Racing sahnesine, hem gerçek yaşam deneyimine sahip pilotlar için hem de yeni sporla yabancı olan oyuncular için bir platformun ağ geçididir. Gaziler yeni ortamları keşfedebilir veya birbirleriyle yarışabilirken, yeni gelenler sahaya girmeden önce uçuş becerilerini geliştirebilirler.

Drone Herkese Aşk

FPV yarış deneyimini herkese açmak istiyoruz. Liftoff, FPV yarış gazilerinden dron yarış sahnesinde ilk dijital adımlarını almak isteyen oyunculara, herkes için bir oyundur.

Simulitious!

LIFTOFF, dünyadaki en iyi uçak pilotları tarafından önerilen gerçekçi dron fiziğine sahiptir. Oyunda bir dron uçmak çok gerçek hissediyor, unutacaksın.

Özelleştirme

Drone topluluğu, yaratıcı zihinler ve teknolojik tinkerleyicilerle doludur. Buna göre, Liftoff, uçağınızı kişiselleştirmek ve özel yarış pistleri oluşturmak için araçlara sahiptir.

Genişleyen platform

Topluluk onları desteklediği sürece, oyunu sürekli olarak geliştirip daha fazla içerik ve özellik eklemeye devam edeceğiz. Fikirlerinizi duymak için her zaman ilgileniyoruz!

Donanım Desteği

LiftOff, FPV gözlüklerinin kullanımını ve oyun deneyimi ile gerçek dünya arasındaki çizgiyi daha da bulanıklaştırmak için geniş bir uzaktan kumandayı destekler.

Önemli notlar

Liftoff oynamak için bir Gamepad veya özel bir R / C denetleyicisi gerekir!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​2.4GHz veya daha iyi Bellek: 3 GB RAM Grafik: GeForce GTX 960 / Radeon HD 7750 veya daha iyi, 1GB ekran kartı hafızası DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 15 GB mevcut alan Ek Notlar: Sadece bir oyun denetleyicisi veya uzaktan kumandayla oynanabilir. Tek ekran kurulumları önerilir. Entegre Intel HD grafik kartları önerilmez.

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2GB Video Kartı Belleği Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 15 GB mevcut alan Ek Notlar: Sadece bir oyun denetleyicisi veya uzaktan kumandayla oynanabilir. Tek ekran kurulumları önerilir. Entegre Intel HD grafik kartları önerilmez.
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
187
TELİF HAKKI İHLALİ