Drunk On Nectar – The Nature Simulator Full İndir Oyun indir

Nektar üzerinde sarhoş - Doğa simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Nektarda sarhoş - doğa simülatörü - doğa, hayatta kalma, hayatta kalma: Hayvanların ve amp'un inanılmaz hayatını yaşayın; amp; eşsiz yaşam hikayeleri; Nektar üzerinde sarhoş aspire ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VENUGOPALAN SREEDHARAN

Yayımcı: VENUGOPALAN SREEDHARAN

sürüm tarihi: 16 Kas, 2016

tür: eylem, rahat, simülasyon, hayatta kalma, açık dünya

Nektar'da sarhoş hayvanlar, bitkiler ve ekoloji hakkında bir doğa simülasyonu oyunudur. Hayvanlar olarak oynayın, Sandbox modunda ekosistemleri simüle edin ve çok daha fazlası.

Don, Gaming'in gördüğü en kapsamlı doğa deneyimini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, oyun benzeri görülmemiş bir ayrıntı için omurgasız ölçeğinde (0.1 mm doğru mikro dünya) inşa edilmiştir. Don'daki bitkiler düz sahne değil, yaşayan, yaşayan, çiçek, kirleten ve gerçek bitkiler gibi mevsimler arasında yayılıyor. Son olarak, her türün morfolojisine bağlı olarak benzersiz bir oyuna sahiptir.

Geçerli serbest bırakma özellikleri 11 omurgasız türü:

Bitkiler, donda birinci sınıf vatandaşlardır ve zaman içinde giderek daha önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Oyunun EA hedefleri (yukarıdaki okuma) karşılandıktan sonra ilave hayvan, bitkiler ve ekolojik fenomenler planlanmaktadır. Topluluk forumlarında eklemek için heyecanlı olduğunuz bir yaratık veya bitki için oy kullanabilirsiniz!

Anahtar fetürleri: Monarch Butterfly (Caterpillar'dan yetişkinlere tam yaşam döngüsü olacak!) Spider atlama (Phidippus Regius, üçüncü instar'a kadar yaşam döngüsü ile) Paraziter Wasp (yumurta döşeme, yuvalama oyunu ile mavi çamur dauber) Japon kaplan böceği Çekirge Uğur böceği böceği Yusufçuk (Ortak Hawker) Karıncalar ve amp; Mealybugs (mutualizm) Kelebek (Viceroy) Arı (yalnız).

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: 64-bit Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: 3 GHz Çift Çekirdekli 64-bit CPU Bellek: 8000 MB RAM Grafikler: 2 GB VRAM, MIN DIRECTX10 ile özel grafik kartı gerekli. DirectX: Sürüm 10 Depolama: 10000 MB Mevcut Alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
222
TELİF HAKKI İHLALİ