Dungeon Crowley Full İndir Oyun indir

zindan crowley full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Zindan Crowley, oyuncuların prosedürel zindanlar yoluyla işbirliği yapması gereken kesintisiz tam çok oyunculu kampanya sunarken RPG ve FPS elemanlarını tamamen karıştırır. Takip et ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Animvs Game Studio

Publisher: Animvs Game Studio

sürüm tarihi: 11 Eki, 2018

tür: rpg, eylem, hack ve slash, açık dünya

Gece yarısına kadar iki dakika, saati çağırır; Kollarını duruyor, bir çift daha önce prova edilmiş jest yapar ve daha sonra sıvıyı hızlı bir şekilde yutar.

Abyss'leri geçmek için eski bir ritüel yaptıktan sonra, Neofit, zindanlar ve canavarlar tarafından doldurulmuş gerçeküstü bir dünyada kendini bulur.

Binlerce azgın yaratıkları obiterleştirirken, bu ludig dünyasından çıkın, yağma toplama ve karakterinizi beceremektedir.

NEOTHERTE'in personası üç farklı sınıfa ayrılırken gerçeklik sınırları bulanıklaşır. Karakterinizi Nitelikleri Puan harcayarak ve birçok farklı benzersiz silah tarzında yeterliliğinizi artırarak özelleştirin.

Karakter özelleştirme

Statik bir sınıf seçmek yerine, karakterinizi doğrudan ana özellikler aracılığıyla kişiselleştirin: her bir seviye kazandığınızda, güç, zeka ve el becerisi,

Böylece, bir kılıç, yay veya personeli kullanırsanız, savaş stilinizi karıştırmak için özgür olmak. Beceri ağacı ve daha fazla karakter özelleştirme henüz uygulanmaz, ancak nihai sürüm için planlanmıştır (erken erişim aşamasından sonra).

prosedürel açık dünya

Dungeon Crowley, iki dünyanın en iyisini karıştırarak, tamamen rastgele üretilen zindanlarla statik el yapımı bölgeleri bir araya getirin.

Seamless çok oyunculu

Tüm kampanya, herhangi bir zamanda, tek veya çok oyunculu hem yollarla hem yollarla oynanabilir. (Mesela, kaydetme oyununuza ve arkadaşınızın oyununa katılabilirsiniz).

3 benzersiz zindan stilleri

Her aşamada, özelleştirilmiş bir zindan üretimi algoritması, özel manzara, farklı silahlar ve düşmanlarla birlikte gelir; Çok çeşitli sunarken, özellikler ilerledikçe özellikler sunulur. Son versiyon için 5 benzersiz zindan stilleri planlanır (erken erişim aşamasından sonra).

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 veya 10, 64 bit gerekli İşlemci: Intel Core 2 Quad, Eşdeğer veya Üstün Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA 9800 GT 2GB, Eşdeğer veya Üstün DirectX: Sürüm 11 Depolama: 25 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 11 uyumlu

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 8 veya 10, 64 bit gerekli İşlemci: Intel Core I5, Eşdeğer veya Üstün Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 1060, Eşdeğer veya Üstün DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 35 GB Mevcut alan Ses kartı: DirectX 11 uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

google

part 1

google

part 2

google

part 3
220
TELİF HAKKI İHLALİ